MODA - STİL

Acquaverde’de çok özel indirim...

Dünya markalarını bünyesinde bulunduran Acquaverde, sezonun ilk ve son indirim oranını belirledi.
 
   
 
 
     
Acquaverde’de de sezonun ilk ve son indirim fırsatı !

Tüm ürünlerde % 50 indirim !

Tasarım ağırlıklı, sıra dışı 2004-2005 kış kreasyonuyla öne çıkan Acquaverde, sezonun ilk ve tek indirim oranını yüzde 50 olarak belirledi. Ürünlerin tamamı için geçerli olan ‘indirim günleri’ Ocak ayının ilk haftasından itibaren, Şubat ortasına kadar devam ediyor.

Nolita ve Ra-Re olmak üzere iki büyük İtalyan markasını bünyesinde bulunduran Acquaverde, Mayadrom’da ki çocuk reyonunda da, yüzde 50 indirim oranını uyguluyor.

Bir eşini zor bulabileceğiniz çok özel tasarımların yer aldığı 04-05 kış koleksiyonunda; yıpratılmış, eski görünümlü, yamalı, bol kesim jeanler, eskitilmiş deri ceketler, kadife paltolar, leopar desenli ceketler, metal ve taşlarla süslenmiş tasarım ağırlıklı üst gruplar, etekler, elbiseler bulunuyor.

Türkiye’de özellikle sosyete ve sanat camiasının tercihi olan Acquaverde Jeans, dünya modasının öncülerinden olmaya devam ediyor.

Satış noktaları :
Akmerkez’de Acquaverde Mağazası, Beymen Clublar, Mayadrom, Bodrum Yalıkavak Acquaverde, Bursa Çetin Mağazaları, Aydın Moda Mağazası, Adana Butik Picadilli…Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>