MODA - STİL

adidas Originals ve The Farm Company’den Yeni Koleksiyon

Yağmur ormanlarının taşıdığı yaşam coşkusunu yansıtan yeni koleksiyonu ile kış depresyonunu atlatmak için bir kez daha bir araya geliyorlar...
 
   
 
 
     

Kaos dolu baskılar ve yeni siluetler kapsül koleksiyonda birleşerek en sevilen Originals klasikleri ile buluşuyor. Canlı ve egzotik dört temel baskı, tropik güneş ışığı ile ışıldayan hareketli grafikler ile birleşerek sonbahar/kış gardırobunu renkli ve ritmi bol bir karnavala dönüştürüyor.

YENİ KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR:

BOL KESİM SWEATSHİRT


U şeklindeki yaka ve bol kesim soğuk hava klasiğine rahat bir plaj havası katıyor. Brezilya yağmur ormanının hareketli enerjisi, ön tarafta bulunan, renkli işlemeye sahip adidas Originals logosu ile sokağa taşınıyor. Tasarım ayrıca bütün yüzeyi kaplayan FARM’ın Arara Macaw baskısı ile zıtlık yaratıyor.

KISA FİREBİRD FERMUARLI ÜST


Bir adidas Originals efsanesi The FARM Company tarafından tropik bir şekilde yeniden yaratılırken spor stili ve sokak tavrı Brezilya tadı ile buluşuyor. Hafif, parlak triko, ortaya saçılan meyve ve farklı porselen baskıları ile “fiesta” tadını yakalıyor. İkonik üç bant, gösterişli etek kısmını geçerek kollarla uyum sağlarken sırtın ortasında bulunan işlenmiş trefoil logo mükemmel bir renk eşleşmesi sunuyor.
 AKSESUARLAR: BEACHSHOPPER ÇANTA

Tropik bir sunuma sahip klasik şekil ile adidas Originals beach shopper çanta, favela bitki örtüsü ve meyveli tazelik saçan yumuşak polyester tuvali üzerindeki genel bir baskı ile The FARM Company’nin tarzını yansıtıyor. Fermuarlı geniş iç cep ve özel yapım kolay askılar fonksiyonellik sunuyor.AYAKKABILAR:

ZX500 2.0 AYAKKABI


30 yıldan beri koşu kültürüne liderlik yapan ZX500, durmak bilmiyor. Seneler geçtikçe daha iyi, daha şık ve daha karmaşık bir hale gelen ZX500 2.0, klasik koşu ayakkabısının bir sonraki yüzyıl için nasıl yeniden tasarlandığını ortaya koyuyor. Tek parçalı üst kısım, The FARM Company’nin hayata geçirdiği öne çıkan tropik baskılar, ipeksi ve sentetik süet kaplamalar ile üç banta eşlik ediyor. Ancak stil, performansı azaltmıyor ve ultra hafif EVA dış tabanları, yeniden tasarlanmış olan bu koşu ikonunu neredeyse ağırlıksız bir biçime sokuyor.

ADRİA LO AYAKKABI

Normal sokak stili için adidas Originals Adria Lo, sert bir tasarım ikonudur. Stili rahat ancak modanın daima en önünde olan bu popüler sokak ayakkabısı FARM ile işbirliği içerisinde tropik bir stil ile yeniden doğuyor. Tuval üst kısımlar, yaşam sevincini arttıran canlı tropik baskılar ile karnaval havasına bürünüyor. Yumuşak süet ayakkabı burunları ve farklı tonlarda basılmış üç bant, Adria’nın klasik ve sert kauçuk dış tabanının berrak beyazlığı karşısında tekrarlanmış cesur grafikleri ve neşeli renkleri yansıtıyor.

adidas Originals Sonbahar/Kış 2014 sezonunun en dikkat çeken koleksiyonlarından biri olacak The Farm, 49 TL ile 259 TL arasında değişen fiyat seçenekleri ile Ağustos ayından itibaren adidas mağazalarındaki yerini alıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>