MODA - STİL

BİL’S Beyaz Gömlek’de DAVIDE TERRANEO’nun Nostaljik İmzası

Ünlü İtalyan moda tasarımcısı Davide Terraneo’nun, BİL’S Beyaz Gömlek için hazırladığı koleksiyonu "siyah-beyaz filmler gibi, nostaljik ve sıcak"
 
   
 
 
     
Ünlü İtalyan moda tasarımcısı Davide Terraneo imzasını taşıyan BİL’S 2003 sonbahar-kış koleksiyonu; zarif çizgileri, dikkat çeken dokusu ve nostalji kokan baskılı modelleriyle, siyah-beyaz film seyretmenin ruhunu yaşatacak.

Sadece beyaz renkten oluşan gömlek koleksiyonu ile Türkiye’nin ilk consept markasını oluşturan BİL’S, ünlü İtalyan moda tasarımcısı Davide Terraneo tarafından hazırlanan 2003 sonbahar-kış koleksiyonunu BİL’S Teşvikiye mağazasında satışa sundu.

Davide Terraneo imzalı BİL’S 2003 sonbahar-kış koleksiyonu herkesi nostalji yaşamaya davet ederken; koleksiyonda yer alan modeller üzerlerinde taşıdıkları renkli baskılarıyla beyaz gömlek tutkunuza farklı bir boyut kazandıracak.

Davide Terraneo, BİL’S Beyaz Gömlek koleksiyonu için tasarım yaparken geçmişin duygularını bugüne taşımak fikrinden etkilendiğini, koleksiyonu oluştururken de bu duygudan yola çıktığını söylüyor. Ünlü tasarımcı, hazırladığı koleksiyonun kendisine yaşattığı hisleri ise; "Zamanda yolculuk yapmak gibiydi. Renkleri hafif kaçmış eski moda dergilerini karıştırır gibi hissettim kendimi. Sanki zamanda geriye gidip, gittiğim yerden bugüne daha romantik baktım" şeklinde ifade ediyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>