MODA - STİL

Bosch’tan Tema vakfına destek...

Bosch, yeşil bir Türkiye için TEMA işbirliği ile yeni bir kampanyaya imza atıyor.
 
   
 
 
     
Kurulduğu günden bu yana tüm faaliyetlerinde çevre dostu politikalar benimsemeye özen gösteren Bosch, yeşil bir Türkiye için TEMA işbirliği ile yeni bir kampanyaya imza atıyor.

Bosch, TEMA ile ortak bir kampanya başlatıyor. Bosch bayilerine gelip TEMA’ya 1,5 milyon TL bağışta bulunan herkes, bulaşık veya çamaşır makinelerinde 100 milyon TL’lik indirim kazanacak

Dokuz meşe palamudu alana, Bosch’tan 100 milyon TL indirim

Aralık ayı sonuna kadar Bosch bayilerine gelerek TEMA’ya 1,5 milyon TL’lik bağışta bulunan herkes, Bosch çamaşır veya bulaşık makinelerine 100 milyon TL’lik indirimle sahip olabilecek.


Dokuz meşe palamudu tohumu dikilmesi için yapılan 1,5 milyon TL’lik bağış karşılığında Bosch ürünlerinde indirimin yanı sıra, TEMA’dan sertifika da verilecek.

Akbank’ın Axess kartıyla yapılan alışverlerde ise 1 ay ekstra erteleme olanağı ve 4 aya varan ilave taksit fırsatı bulunuyor.

Bosch Pazarlama Müdürü Neylan Cansın, kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Bosch, kuruluşundan bu yana çevreye saygıyla yaklaşma ilkesini benimsemiş bir kuruluştur. Bizim en büyük yatırımımız çevredir. Çünkü çevreye yatırım yapmanın geleceğe yatırım yapmak anlamına geldiğini biliyoruz. Bu nedenle ülkemizin yeşillenmesi için TEMA ile işbirliği içinde bu kampanyayı başlattık. Kampanya kapsamında birçok fidan dikilecek, ayrıca bağışta bulunan tüketicilerimiz Bosch ürünlerine indirimli sahip olabilecekler. Çevreye verdiğimiz destek bundan böyle de artarak devam edecek.”


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>