MODA - STİL

Bronz tenlerin özgür markası Billabong

Billabong ‘’Never Established’’ felsefesiyle hazırladığı 2005 Yaz Koleksiyonu’yla adından sıkça söz ettirecek.
 
   
 
 
     
Avustralyalı spor markası Billabong ‘’Never Established’’ felsefesiyle hazırladığı 2005 Yaz Koleksiyonu’yla adından sıkça söz ettirecek. Koleksiyonu oluşturan ‘Soul’ ve ‘Vintage’ hatları marjinal çizgileri ve tasarımlarıyla bildiğimiz markalardan oldukça farklı bir yere sahip. İlkbaharın yerini yaza bıraktığı şu günlerde havuz ve kumsallarda Billabong’un özellikle bikinileri ve özel boardshortlarıyla yaza unutulmaz bir damga vurabilirsiniz.


‘’Sürekli gelişime ve değişime açık’’ bir anlayışla farklı bir yer edinen Billabong, ‘Soul’ hattında, günlük giyime yönelik ürünlere yer veriyor. Billabong felsefesini yansıtan şık ve renkli tasarımlarla büyük beğeni toplayan bu ürünler, yazın hareketliliğini, canlılığını doyasıya yaşayabilmemiz için geliştirildiler. Bir kez bakıldığında tekrar bakışları üzerine toplayan bikiniler, short’lar, t-shirt’ler, mayolar bir an önce keşfedilmeyi bekliyorlar. Siyah, beyaz, lacivert, yeşil, fuşya, açık sarı ve oranj renklerin bolca kullanıldığı konsept, rahatlığı ve özgüveni aynı anda yansıtmak isteyenlerin en şık yolu olmaya devam ediyor.


Çarpıcı, seksi ve kışkırtan çizgisiyle ‘Vintage’ hattı ise, kendi tarzını özgürce yaşayan, giyimiyle kendini ifade eden ve klişe moda çizgilerine bağlı kalmak istemeyenlerin gece gündüz vazgeçemeyecekleri ürünleri sunuyor. Beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, mor, fuşya, oranj, siyah ve açık sarı renklerin ön plana çıktığı ‘Vintage’ konsepti özgürlüğü kışkırtıcı bir çizgi ile birleştirerek hazırlanmış.

Ayrıca tüm hatları zenginleştiren, giysileri tamamlayabileceğimiz birbirinden iddialı çantalar, kemerler, şapkalar, cüzdanlar, takım anahtarlıklar ve terliklere kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle Billabong aksesuar koleksiyonunu 2005 Yaz Koleksiyonu içerisinde bulabilirsiniz.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>