MODA - STİL

Burberry Prorsum 2013 Sonbahar-Kış Kadın Koleksiyonu

2013 Sonbahar Kış Burberry Prorsum Kadın Koleksiyonu’nu 18 Şubat Pazartesi günü Türkiye saati ile 18:00’da görücüye çıkardı.
 
   
 
 
     

Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşen ve Türkiye’den ünlü şarkıcı Nil Karaibrahimgil’ in katıldığı defile büyük ilgi gördü.

Defilede yer alan ürünler, özellikleri , konsept ve diğer ayrıntıları içeren koleksiyon notlarını ekte bulabilirsiniz. Her türlü dijital ve teknolojik yeniliği markasına adapte etmeyi gelenek haline getiren Burberry 2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nda da teknolojinin son yeniliklerinden faydalanarak koleksiyon parçalarını kişiye özel hale getiriyor.Burberry Bespoke konsepti, Burberry’nin ikon haline gelen parçası trençkotu 12 milyon farklı kombinasyon seçeneği ile kişiselleştirmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca siparişe hazır defile ürünlerinin yapım aşamasını, işçilik ve podyum hazırlıklarını dokunmatik ekran desteği bulunan tüm cihazlardan takip edebilme imkanı sunuluyor.

Burberry Runway Made to Order konsepti ise Burberry dış giyim ve çantalara uygulanabilen isim plakaları ile kişiselleştirmeye yeni bir yorum katıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>