MODA - STİL

Çantanız tarzınızı anlatır…

Markaların seçilmiş ürünlerini farklı bir mimari konseptte sunan Bilstore, tasarımıyla dikkat çeken Krv Kurva’nın özel koleksiyonlarını satışa sunuyor.
 
   
 
 
     
Bilstore’da bulunan Krv Kurva’nın özel tasarımı “La.Ga Bag”lerin iki koleksiyonu “To love is not an option” ve “We can see you”, dünyada 299’ar adet üretiliyor.

Krv Kurva’nın sahibi Portekizli tasarımcılar, Jorge Moita ve Daniela Pais’in kısa sürede moda ve tasarım dünyasında ün kazanan La.Ga Bag’leri, özel materyalleri sayesinde kullanımı çok rahat. Hafif ama güçlü, sert ama kolayca biçimlendirilebilir çantalar, teknolojisi sayesinde koluna takanla bütünleşiyor. Her zevke uygun desen seçenekleri bulunan, gece ve gündelik hayatta hatta plajda kullanabilen La.Ga Bag’lerin “To love is not an option” ve “We can see you” koleksiyonları ise Brezilya, Amerika, İspanya ve Arjantin gibi farklı kültürlerin tanınmış tasarımcıları tarafından hazırlandı.


“To love is not an option” koleksiyonunda tasarımcılar, “sebebi ne olursa olsun yaptığınız şeye aşık olun, bunun yanında başka seçenek bırakmayın” mesajından yola çıkarak romantizm kokan desenli çantalar ortaya çıkarmışlar. “We can see you” koleksiyonu ise alışılmışın dışında, zengin grafik tasarımları ve illüstrasyonlarıyla göz dolduruyor.

Krv Kurva imzalı “La.Ga Bag” çantalarının bu iki ilginç serisi, Bilstore Abdi İpekçi ve Kanyon mağazalarında “Çantam beni farklı kılar” diyen bayanları” bekliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>