MODA - STİL

Ceren Ocak’tan Özel Mayo Koleksiyonu

Zeki Triko’nun eski tasarımcısı Ceren Ocak, kendi adıyla ilk kadın koleksiyonunu sonbahar-kış sezonunda moda severlerle buluşturmuştu.
 
   
 
 
     

Koleksiyonuna mayo ve bikini modellerini de ekleyen Ocak, İlkbahar –Yaz sezonu için güçlü tasarımlara imza attı.

Koleksiyonda siyah ve beyazın tezat uyumu ve kullanılan özel taşlar dikkat çekiyor. Plajın cesur feminen siluetini, Swarovski taşlar ve tüllerle detaylandırılmış mayo ve mayokiniler ile sağlamak mümkün.Feminen formlarda özel kumaşlar kullanarak tasarlanan ve 15 parçadan oluşan mayo ve bikini koleksiyonunda, kendi tarzını cesurca ortaya koymak isteyen kadınlar için ideal seçenekler bulunuyor.

Tasarımcı Ceren Ocak, “Kadın her yerde kendini özel hissetmeli. Bir ortama girdiğinde saçıyla, kıyafetiyle, aksesuarıyla kendini fark ettirmeli. O nedenle, giyildiğinde başkalarından ayırt edilen kıyafetler tasarlamayı seviyorum” diyor.Mayo ve bikiniye farklı bir boyut kazandıran Ocak’ın koleksiyonlarındaki sofistike detaylar dikkat çekiyor. Ceren Ocak’ın mayo ve bikini koleksiyonu kendine güvenen, güçlü ve iddialı kadınların tercihi olacak. Ocak’ın koleksiyonu günü geceye kolayca taşıyacak iddiaya sahip.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>