MODA - STİL

Diesel çocukları uçuyor...

Diesel Kids, 2004 Sonbahar Kış koleksiyonuyla çocukları, gökyüzünün uçsuz maviliğinde uçuruyor...
 
   
 
 
     
DIESEL KIDS, 2004 Sonbahar Kış Koleksiyonuyla çocukları, gökyüzünün uçsuz maviliğinde uçuruyor.

DIESEL KIDS, koleksiyonuyla çocukların ayaklarını yerden kesiyor, onların sınırsız hayalgüçlerini bir adım öteye götürüyor, yaratıcılık dolu kıyafetlerle, inanılmaz bir sonbahar kış mevsimi vaadediyor.

Koleksiyon “Uçmak sadece kuşlara ve uçaklara özgüdür” diyenleri, hayal gücünü yeterince kullanamamak konusunda eleştiriyor. “Kendi düşünüzde gökyüzünde her yöne uçabilirsiniz, en küçük yıldıza bile dokunabilirsiniz” fikrinden hareketle üretilen koleksiyon son derecede zengin ve dopdolu.

Gökyüzünü bir sınır değil, bir başlangıç olarak kabul eden DIESEL Kids Sonbahar Kış Koleksiyonu çocukları yerden havalandırmaya başlıyor ve bu çarpıcı öykü şöyle gelişiyor:DIESEL çocukları önce evin etrafında uçmaya başlıyorlar ardından daha fazlasına cesaret etmek istiyorlar ve neden gökyüzüne ulaşmayı denemiyoruz diye soruyorlar kendilerine.... Kılık değiştirmiş küçük melekler hayali uçuşu başlatarak, eğlence ve özgürlüğü bir araya getiriyor. Ellerindeki her şeyi bırakıp, kanatlarını açarak yükseğe, daha yükseğe doğru harekete geçiyorlar. Sonrasında evin dışına doğru, masmavi gökyüzünde yükselerek ve yüzerek, gerçeküstü gerçekliğe doğru uçuyorlar. Gün sona ermeye başladığında ise eve dönme zamanı geliyor. Çocuklar kendilerini “ağır çekimde” aşağı düşmeye bırakıyorlar ve açık kalan pencereden içeriye doğru, odaya süzülüyorlar. Uçuştan sonra evde bütün eşyalar altüst olmuş ve etrafa saçılmış durumda ama çocuklar hallerinden çok memnun ve mutlu görünüyor.

Çünkü, artık “gökyüzünün sınır olmadığını” çok iyi biliyorlar.

www.diesel.comFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>