MODA - STİL

Diesel’in yaratıcısı Renzo Rosso...

Tüm zamanların en sıradışı markasını yaratan isim Renzo Rosso, “Uluslararası Lider Girişimci Ödülü”nü de alarak ödül koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi
 
   
 
 
     
Diesel’in yaratıcısı Renzo Rosso, en iyi girişimci!

Tüm zamanların en sıradışı markasını yaratan isim Renzo Rosso, “Uluslararası Lider Girişimci Ödülü”nü de alarak ödül koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.

Montecarlo’da verilen bu ödül kapsamında girişimcilik alanında stratejik bir vizyona; yaratıcı, yenilikçi ve etik bir misyona sahip olmak ve girişimciliğe yeni bir soluk getirmek gibi kriterler göz önüne alınıyor.

Monaco Prensi Albert sponsorluğunda düzenlenen ödül töreni her yıl, dünyanın en etkili, üst düzey uluslararası girişimcilerinin ve yatırımcılarının ticaret fırsatlarını değiş tokuş ederek paylaştıkları bir platform olan “Montecarlo İş Melekleri Forumu”nda yapıldı.


Renzo Rosso ve Diesel

Diesel, 1978 yılında Renzo Rosso tarafından kuruldu. Renzo Rosso’nun amacı, benzersiz, yaratıcı ve hayalperest bir koleksiyon yaratmaktı. Açık fikirli stilistlerine çalışmalarında sonsuz bir özgürlük vererek, kendi yolunu ve zevkini izleyenleri mutlu edecek bir moda yaratmalarını sağladı. Bu moda, kendi özelliklerini giyim tarzıyla da dışa vuranların modasıydı.

www.diesel.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>