MODA - STİL

Esma T-shirt kış

Esma by Burçak Kurt tişörtleri ve tunikleri her birinin ayrı bir hikâyesi olan yazma baskılarımızı iğne oyaları ile süsleyerek günlük yaşamımıza taşıyor.
 
   
 
 
     

El baskısı yazma desenlerini yaşatmayı arzulayan ESMA kış koleksiyonunda iğne oyaları ile renklendirdiği ürünlerine tığ işi motiflerden hazırlanan t-shirt ve tuniklerle zenginlik kazandırdı .
Tığ işini kadınlara çok yakıştıran ve feminenliğin zarif sembolü gören Burçak Esma Kurt değişen modaya ve trendlere rağmen tüm koleksiyonlarında kullanacağını belirtiyor.


Kurt, el işini canlandırıp Türk kadınlarının hayatına yeniden kazandırmayı istiyor. ‘Esma’ markalı koleksiyonlar için asıl hedef yurtdışı pazarı olarak belirlenmiş. Dünyada el işiyle birlikte Türk motiflerini tanıtmak amacıyla çalışmalarına ağırlık veren tasarımcı, Türkiye’den sonra Anadolu motiflerinin büyük ilgi göreceğine inandığından Avrupa ve Amerika’ya açılıyor.Eski 100-200 yıllık yemeni baskıları elle ve orjinali gibi basılıyor. Kullanılan yeni iğne oyalarının yanında eşi benzeri bulunmayan Ege Efeleri’nin antika iğne oyalarının kullanıldığı ürünler için “özel sipariş” alınıyor.

Koleksiyonda çok az sayıda bulunan eski elle yapılmış“ beyaz iş “ aplikeli t-shirtleri çok ilgi görüyor.

Ürünlere Etiler’de bulunan showroom’da görme, satın alma ve özel sipariş verme imkânının yanında ulaşabileceğiniz satış noktaları:


SHOWROOM :B.Mehmet paşa sok. Yavuz Apt. No:10 – 1/A ÇAMLIK – ETİLER
TEL : 0212.287 46 25
Cep : 0533 712 05 69


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>