MODA - STİL

Estetik ve tasarımda son nokta...

Yelkencilikten ilham alan Nautica, yeni modeli N Teach-083 ile işlevselliğin birleştiği bir yaşam tarzı sunuyor..
 
   
 
 
     
Nautica’ nın N Tech 083 Modeli, Estetik ve Tasarımda Son Noktaya Ulaştırıyor...

Yelkencilikten ilham alan Nautica, yeni modeli N Teach-083 ile erkeklere estetik ve işlevselliğin birleştiği bir yaşam tarzını sunuyor...

Nautica Saat denizcilikle olan bağlarını devam ettirirken bu sezon erkek saatleri serisine, endüstriyel bir tasarım ekliyor. N Tech-083, çok büyük, metal bir geminin gövde iskeletini andıran, mimari açıdan çok estetik olan bu parça, İsviçre yapımı. N Tech-083 modelinin parlak kolları, işaretleri ve kubbeli kristal yüzü, bu saati, işlevselliğinin yanı sıra çok çarpıcı bir aksesuar kılıyor.

N Tech-083 modelinin üç bölüme ayrılan, girintili-çıkıntılı kasası; dış iskelet, hareketi ve façetayı tutan bir iç kasa ve vidalanmış bir kasa sırtından oluşuyor. Takimetre façeta ve safir kaplı, kuvveli kristal ile donatılmış N Tech-083, parlatılmış metal bir kayışla kasanın tasarımını tamamlıyor. Bu özgün kasa tasarımı, N Tech-083’ ün tasarım uçlarının zorladığını ispatlayan çok farklı bir karakter sergiliyor.N-Tech 083 modeli, parlatılmış paslanmaz çelik veya delikli deri kayış çeşitlerinden oluşuyor. Parlatılmış metal çeşidinde; siyah, fildişi veya mat mavi kadran seçebiliyorsunuz. Deri kayışlı çeşidinde ise siyah kayış/siyah kadran, kırmızı kayış/siyah kadran ve gümüş ve mavi kayış/gümüş kadran seçenekleri mevcut. Metal parçalar, kelebek toka ile bağlanırken, deri kayışlar açılabilir tokalar ile tamamlanıyor.

Nautica saat serisinin ulaştığı zirveyi temsil eden N Tech-083, siyah deri/siyah kadranlı çeşidinden tüm dünyada sınırlı sayıda piyasada bulunuyor.

Satış Fiyatı: 524$

Nautica Saatleri Türkiye distribütörü:
İmaj Saat Ltd. Şti.
Tel: 0212 514 05 05

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>