MODA - STİL

Güneşin ve denizin tadını çıkarın

Adidas’ın 2007 Swim Koleksiyonu, “Beach Soul” serisi ile plajlara canlılık ve enerji getirirken, aksesuarlarıyla da yüzücülerin performansını artırıyor.
 
   
 
 
     
Kadınlar ve erkekler için zengin ürün çeşidinin bulunduğu “Beach Soul” koleksiyonu, tasarımları ve renkleri ile ön plana çıkıyor. Koleksiyonda yer alan t-shirt, askılı bluz, pantolon, şort, etek, şort mayo, bikini ve mayolar, uyumlu desen ve renklerdeki terlikler, çantalar, şapkalar ve bandanalarla tamamlanıyor. Kumsaldan ve denizden ilham alınarak tasarlanan modellerde yazın coşkunu hissettiren mavi, turuncu, pembe, yeşil, sarı ve kahverengi gibi renkler sıkça kullanılıyor.

Geniş yüzme aksesuarları koleksiyonu

adidas Swim Koleksiyonu’nda ayrıca yüzücüler tarafından sıkça kullanılan aksesuarlar da bulunuyor. Suda dengeyi sağlayan ayarlanabilir su jimnastiği kemeri; adidas’a özgü anatomik tasarımı olan ve vücudun üst kısmını çalıştırmak için tercihe göre bantları 3 farklı şekilde ayarlanabilen el paleti; kolları ve ayakları çalıştırmak için tasarlanan yüzme tahtası; yüzücü gözlüklerinin camlarını temizleyen ve buğulanmayı engelleyen buğu giderici sprey; üstün su emme gücü ile vücudun hızlı kurumasını sağlayan hafif yüzücü havlusu; ıslak zeminlerde kaymayı engelleyen, enfeksiyona karşı koruma sağlayan, hafif ve dayanıklı havuz çorabı ile kulak tıkacı, boneler ve yüzücü gözlükleri, amatör ve profesyonel sporcuların rahatlıkla kullanabileceği aksesuarlar arasında yer alıyor.

Plaj modasına yön veren “Beach Soul” Koleksiyonu ile birlikte tüm yüzücü aksesuarlarına adidas shoplar’dan ve adidas yetkili satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

GÖRSELLERİ BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYIN...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>