MODA - STİL

Kombinlerin Cool Parçası: Deri Ceketler

100 yıllık deneyim ve uzmanlığı özgün dokunuşlarını bir araya getiren İnci Deri’nin Deri Ceket Koleksiyonu günün her anına eşlik ediyor.
 
   
 
 
     

Gamze Saraçoğlu Kreatif Direktörlüğü’nde hazırlanan üçüncü koleksiyon olan ‘İnci Deri 2017 Kış Koleksiyonu’, sokak modasının ‘cool’ parçası olan deri ceketlerle, stil ikonu olmanın kurallarını yeniden yazıyor.

Sınırlı sayıda üretilen “zamansız ve ikonik” deri ceket koleksiyonu, kusursuz kesimi ile kadınlarda feminen, erkeklerde ise asi duruşu ile akılları çeliyor. Büyük beden ve dar kesim modeller “tek parça” ile stil ikonu olmayı vaat ediyor. Cool tanımının gayri resmi üniforması “kült parça” deri ceketler bu sezon herkesin gardırobunda olması gereken yegane parçalar arasında yerini alıyor.

‘Cool' görünümü yakalamanın da en şık yolu olan Gamze Saraçoğlu imzalı Deri Ceket Koleksiyonu %30 indirimle satışa sunuluyor.Gamze Saraçoğlu Kreatif Direktörlüğü’nde hazırlanan ve beş kadın ve beş erkek modelden oluşan özel deri ceket koleksiyonunda %30 indirim başlıyor. Klasik parçaların Gamze Saraçoğlu tarafından yeniden yorumlanmasıyla hazırlanan koleksiyon, günün her saati kullanılmak için tasarlanmış çok özel parçalardan oluşuyor.

Moda algısı yüksek, iddialı kadın ve erkekler için hazırlanan koleksiyonda, kuzu derileri, metalik deriler, süet deriler ve özel efektlerle oluşturulan dokulu deriler kullanılırken, tasarımları zenginleştiren aksesuarlar da özel olarak hazırlandı.

Sokak stilini güçlendiren, modern tasarımlardan oluşan, sınırlı sayıda üretilen “Gamze Saraçoğlu Deri Ceket Koleksiyonu” %30 indirimle, seçili İnci Deri mağazalarında ve incideri.com’da modaseverlerin beğenisine sunuluyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>