MODA - STİL

La Senza`nın Yeni Sezon Koleksiyon Teması “Neon Mania”

La Senza yeni sezon koleksiyonu “Neon Mania” teması ile sizi, cesur renkleri giyerek, göz kamaştırıcı olmaya davet ediyor.
 
   
 
 
     

La Senza’nın İlkbahar/yaz koleksiyonu çarpıcı renkleri, seksi modelleri ile mağazalarda yerini alıyor. La Senza yeni sezon koleksiyonunda sütyen modellerinde gökkuşağının tüm renkleri parıl parıl parlıyor. Sütyen modellerinin neon renklerini bu yaz transparan bir gömlek veya bir atletin içine giyerek deniz kenarında, konser akşamlarında göz alıcı parlaklık ile rahatlığı bir arada kullanabilirsin. "Neon Mania" koleksiyonu La Senza mağazalarında sizi bekliyor.

Göz kamaştırıcı “Neon Mania” koleksiyonunda koton sütyenlerden, dantelli seksi iç çamaşırlarına, leoparlı neon külotlara kadar tüm La Senza kızları için bir ürün mutlaka var. Sana uygun La Senza’yı bulmak için acele et!

BEYOND CLEAVAGE SÜTYEN ARTIK “BEYOND SEXY”!

La Senza’nın en heyecan verici tasarımı "Beyond Cleavage" şimdi her zamankinden daha seksi. Göğüs dekoltesinin gizemini yeniden yorumlayan "Beyond Cleavage" tasarımı, seksi renkleri, dantel detayları ve jel dolgusuyla beyond fanatiklerini bir kez daha kendine hayran bırakacak. La Senza kızı “Beyond Sexy” sütyene bayılacak!

La Senza yeni koleksiyonuyla çok iddialı! Bu iddialı ve göz alıcı koleksiyona sahip olmalıyım diyorsan tüm La Senza mağazalarına ve www.lasenza.com.tr ye bekliyoruz.

Hepsi güzel ama yaşadığım şehirde La Senza Mağazası yok! Hiç üzülme. www.lasenza.com.tr yi tıkla, alışverişin tadını çıkar!
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>