MODA - STİL

Le coq sportif’ten fonksiyonel dokunuşlar…

Dünyaca ünlü Fransız spor giyim markası Le Coq Sportif’in bayanlar için tasarladığı aktif spor giyim serisi göz kamaştırıyor...
 
   
 
 
     
Fitness’tan ilham alarak hazırlanan koleksiyon, fonksiyonel detay ve dokunuşlarla mükemmel tasarımlardan oluşuyor. Farklı materyallerin kullanıldığı özgür tasarımlardaki renkler de baştan çıkarıcı... Çok amaçlı kullanım düşünülerek tasarlanan koleksiyon, aktif sporun yanı sıra günlük giyimde de rahatlıkla tercih edilebilecek ürünlerden oluşuyor.


Vücudu saran polyamid kumaşın kullanıldığı Le Coq Sportif aktif spor giyim serisinde, atlet ve pantolonun yanı sıra bra, şort ve t-shirt de bulunuyor. Maksimum rahatlık ve kullanım kolaylığı felsefesinden yola çıkılarak hazırlanan koleksiyonda, özellikle turkuaz- siyah ve kırmızı- siyah kombinleri çok beğeniliyor. Forma girmek, formda kalmak ya da hayatına sportif detaylar katarken aynı zamanda da şık olmak isteyen tüm bayanların tercihi olacak Le Coq Sportif’in aktif spor giyim serisi etrafına enerji saçıyor.

Tüm Sport&Sport mağazaları ve Le Coq Sportif’in yetkili satış noktalarında bulabileceğiniz koleksiyonda yer alan turkuaz atlet 37.00, pantolon ise 56.00 YTL.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>