MODA - STİL

Linens'te taksit var

Linens ile "tak tak taksit" kapınızda! “Ev Güzellik Merkezi” Linens Mağazaları’ndan 15 Ocak – 27 Şubat 2004 tarihleri arasında alışveriş yapanlar...
 
   
 
 
     
Linens’te yenilik ve sürprizlerin sonu yok...Linens’in yeni kampanyasının sloganı “tak tak taksit kapınızda”

“Ev Güzellik Merkezi” Linens Mağazaları’ndan 15 Ocak – 27 Şubat 2004 tarihleri arasında alışveriş yapanlar, peşin fiyatına tam 9 taksit ile ödeme imkanına sahip olacaklar.

Zorlu Tekstil Grubu’nun, perakende ev tekstili sektörüne yeni bir soluk ve farklı bir hizmet anlayışı getiren mağazacılık zinciri Linens bu kampanya ile müşterilerine; zengin çeşit ve üstün kalitedeki ev tekstili ürünlerini, alışverişi keyfe dönüştüren şık mağaza atmosferinde, 9 ay taksit avantajı ile sunuyor.

Peşin fiyatına 9 taksit imkanı, Linens mağazalarında satışa sunulan Linens, Taç, Bel-Air ve Bianca Luna markalı tüm nevresim, perde, yatak örtüsü, masa örtüsü, battaniye, yastık, havlu, bornoz, bebek ve çocuk grubu ürünler ile, dekoratif ev tekstil ürünleri ve aksesuarlar için geçerli olacak.

Kısa bir sürede; evine özen gösteren, dekorasyonda moda, kalite ve özgünlüğü bir arada bulmayı ve alışverişlerinde iyi bir hizmet almayı arzu edenlerin öncelikli tercihi haline gelen Linens; düzenlediği kampanyalarla da müşterilerine, ödeme konusunda avantajlar sağlamaya devam ediyor.

Türkiye çapında 75, yurt dışında ise 13 mağaza ile toplamda 88 mağazaya ulaşan Linens zinciri; ürün sunumundan hizmet anlayışına, mağaza konseptinden ödeme avantajlarına kadar pek çok alanda sektörüne öncülük yapmaya devam ediyor.

Ev tekstili alışverişini keyife dönüştürmeyi hedefleyen Linens Mağazaları’nın tüketiciye getirdiği en büyük rahatlık, yoğun yaşam temposu içinde alışveriş için çok fazla zaman harcamaya gerek kalmadan pek çok ev tekstili ve dekorasyon ürününü bir arada bulabilme imkanı sunması.

LİNENS’lerde ayrıca, perde konusunda bir ilk olan “A’dan Z’ye Perde Hizmeti” de mevcut. Bu hizmet, özellikle yeni ev kuran çiftlerin hayatını oldukça kolaylaştıracak bir uygulama.

Bu hizmet çerçevesinde, müşterilere perdelik kumaşın seçimi, en çok tercih edilen modeller ve perde modası gibi konularda verilen danışmanlık hizmetinden başka; evlere gidilerek ölçü alınıyor. Ayrıca dikim ve montaj hizmeti de veriliyor.

Linens mağazaları ile ilgili her türlü bilgiye 0800 219 01 08 no’lu ücretsiz danışma hattından ulaşılabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>