MODA - STİL

LP’den zayıflama günleri !

Laboratoire Physcience, tatilden çıkıp forma girmek isteyen bayanları ücretsiz “LP Zayıflama Günleri”ne bekliyor...

 
   
 
 
     
Fransa’nın en ünlü bitkisel besin takviyesi markası Laboratoire Physcience, tatil sonrası fazla kilolarından kurtulmak isteyen bayanları Eylül ayı boyunca devam edecek “LP Zayıflama Günleri”ne davet ediyor...


İstanbul’un bir çok semtinde yer alan yirmiyi aşkın eczanede gerçekleşecek olan “Laboratoire Physcience (LP) Zayıflama Günleri”nde LP diyetisyenleri, aktiviteye katılan bayanlara fazla kilolarından kurtulmaları için yol gösterecekler.

Aktiviteye katılan bayanlar, LP diyetisyenlerinin kendilerine özel geliştirecekleri beslenme programını öğrenecek ve LP’nin gözde ürünü “Success 10/10” veya bu programa uygun diğer Physcience ürün önerileriyle sağlıklı zayıflamanın ilk adımlarını atacaklar.

Verdiği tokluk hissi ve acıkmadan zayıflamaya destek olan ayrıca tekrar kilo alımını minimuma indiren “Success 10/10”nin % 100 bitkisel kaynaklı içeriğinde; olibra kompleksi, hurma yağı ve yulaf özü bulunuyor. Bu özelliği ile en lezzetli zayıflama ürünü olan Success, doygunluk hormonunu uyararak acıkmadan, dengeli beslenerek zayıflamayı sağlıyor.

Eylül ayı boyunca devam edecek olan LP Zayıflama Günleri’nin gerçekleşeceği eczaneleri ve aktivite tarihlerini 0216 380 22 67-64 no’lu telefon numarasından veya www.farmasanltd.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>