MODA - STİL

Movado “timema” ile zarif zamanlar…

Movado saatlerinin yeni tasarlanan eşsiz modeli “timema” , farklılığı ve zarafeti zarif bayanların bileğinde birleştiriyor …
 
   
 
 
     
Sıcak yaz aylarında çeliğin soğukluğunu ve yılan derisinin kalitesini bileklerinde hissetmek isteyen bayanların gözdesi; Movado “timema” olacak.

Uzunlamasına gelen gövdenin içine yerleştirilmiş küçük kadranı ve asimetrik kasası ile farklılaşan Movado “timema” koleksiyonu, üç çarpıcı stil ile karşımıza çıkıyor; Kelepçeli, bilezikli ve yılan derisi kayışlı model.


Movado “timema” asimetrik dizaynını vurgularcasına alışılmış tasarımların dışına çıkan u şeklindeki saat gövdesi bilezik / yılan derisi kayış ile birleşirken heyecan uyandırıyor.

Saten gibi pürüzsüz bir dokunuşu olan çelik kasa ile parlatılmış çelikten parçalarla kelepçeye bağlanan kelepçeli model siyah museum kadran ve aynalı museum kadran alternatifine sahip. Kayışlı model; elegant bir sedef kadran ve stil sahibi mavi, rose veya gümüş rengi yılan derisi seçenekleri sunuyor. Parlatılmış çelik kasası ve saten matlığıyla kombine edilen çerçevesi çok parçalı bilezik tarafından çevrelenen bilezikli modelin ise beyaz sedef veya siyah museum kadran seçeneklerinin yanında pırıltılı gecelerinizi tamamlayacak pırlantalı model alternatifleri de var.

Hassas İsviçre Quartz Makine’ ye sahip olan bu eşsiz model trendi bileğinizden yakalıyor

Satış Fiyatı: 715 CHF ile 1425 CHF arasında değişiyor

Movado Saatleri Türkiye Distribütörü:
Konyalı Saat
Tel: 0212 698 25 25


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>