MODA - STİL

Ne Kadar Özgürsün...

2003 yaz koleksiyonları çıkmaya başladı. İşte size Lee Jeans'in ‘özgür ruhlara’ özel yeni koleksiyonundan yaza dair ipuçları...
 
   
 
 
     
Lee Jeans; yeni koleksiyonuyla rahat, macerayı seven, tüm özgür ruhlara sesleniyor. Lee Jeans designer'ları 2003 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu'nu hazırlarken 50'li -60'lı yılların motorsiklet tutkunlarının yaşam biçiminden esinlenmiş. Motorsiklet üzerinde olmadıkları anda doğa ile içiçe yaşayan, "Gang Rally"lerde biraraya gelen maceraperest biker'ların yaşam tarzı özellikle erkek koleksiyonunun detaylarında kendini hissettiriyor.

Koleksiyonda yer alan Denver, Nash, Freeburn ve Reed jeanleri biker ruhunu yaşatanlar için özel olarak hazırlanmış modellerden yalnızca birkaçı. Sokaklarda 80'li yılların rüzgarını estirecek bayan koleksiyonunda ise dar kesim, ultra düşük bel ve flare paçalı jeanler yer alıyor. Cesur kesimleriyle minicik şortlar ve derin yırtmaçlı jean etekler seksi kızlar için özel olarak tasarlanmış .

İşte favori ürünler

Jean montlar 2003 sezonuna damgasını vuracak. Lee'nin favori ürünü Oily blue renk 101 J ceket.

"Stripe tease" çizgiler ve grafik baskılı tişörtler sezonun gözdesi olmaya aday. Rock etkileri taşıyan tişörtler ile 50'lerin takvim kızlarından esinlenerek hazırlanan tişörtler farklı görünmek isteyenlerin hoşuna gidecek. n Mavi - yeşil, siyah - beyaz ve kırmızı tonların kullanıldığı koleksiyonda Lee logolu canvas şapkalar ve rengarenk bandalar da öne çıkan aksesuvarlardan.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>