MODA - STİL

NG STYLE 2015-16 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Hazır!

Sezonun trend renkleri NG STYLE’da...
 
   
 
 
     

NG STYLE, 2015-16 Sonbahar-Kış sezonunda gecenin renkleri lacivert, saks mavisi ve siyahı detaylarda yanık oranj ile birleştiriyor. Koleksiyona ise ‘Şehirde Yakamoz’ adını veriyor!

NG STYLE, 2015-16 Sonbahar-Kış koleksiyonunda çalışan modern kadının şıklığını ön plana çıkarıyor. NG STYLE, ‘Şehirde Yakamoz’ temasından ilham alan yeni koleksiyonunda; gecenin renkleri lacivert, saks mavisi ve siyahı, detaylarda yanık oranj ile birleştiriyor. Yakamoz yansımaları ise kırık beyaz ve gri tonlarında hayat buluyor. ‘Şehirde Yakamoz’ temasıyla hayat bulan koleksiyonun her bir parçasında gecenin şıklığı, gündüze de yansıyor…

‘Şehirde Yakamoz’


NG STYLE’ın ‘Şehirde Yakamoz’ koleksiyonunda; grafik desenli tunik ve elbiseler, dökümlü bluzlar, nakış detaylı şifon elbiseler, çalışan kadınların vazgeçilmezi krep elbise ve ceketler hem gece hem gündüz kullanımına uygunluğu ile dikkat çekiyor. Yeni sezon koleksiyonundaki parçaların birbirleri ile kombinlenebilme özelliği de hem fonksiyonellik, hem şıklığı bir arada sunuyor.

Çalışırken de şık olmak isteyen kadınların ilk tercihi olan NG STYLE’ın; Zorlu Center, Marmara Forum, Göktürk, Viaport Outlet, Bomonti, İzmir, Adana, Prime Mall AVM Gaziantep ve Samsun Piazza AVM’de mağazaları bulunuyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>