MODA - STİL

NGSTYL 2011-12 Sonbahar-Kış

Koleksiyonu hem şık hem de iddialı...
 
   
 
 
     

NGSTYLE 2011-12 Sonbahar Kış Koleksiyonu; Urban Modern, Feminen Allure, Balerin, Francoise Hardy ve Fetish Andro temalarından oluşmaktadır.

Koleksiyonun temelini oluşturan çarpıcı ve yalın tasarımlarda, bu sezonun öne çıkan trendleri; zıtlıkların uyumu, doku ve renk miksleri, cocoon, küt, A formlar, geometrik kesimler, kuplar, pli ve pliseler bir arada kullanılıyor. Dantel ve trikonun birlikte kullanıldığı elbiseler, smokin takımlar, geometrik kesimli elbiseler, bilekte dar kesimli canlı renklerde pantolonlar ve jakarlı kumaşlar dikkat çekiyor. Koleksiyonun öne çıkan renkleri ise; Ekru, Saks, Bordo, Zümrüt, Taba, Safran ve Antrasit.

Dik ve dökümlü kumaşların yarattığı kontrast “Urban Modern” tasarımlarında yer alan modern ve yalın çizgiler, günümüz şehir hayatının hızlı akan temposu içerisinde cesur bir fark yaratıyor.60’ların çizgisinden vazgeçemeyenler, “Feminene Allure” koleksiyonu ile elegan bir tarza sahip olurken, jakar, krepe, şifon ve double kumaşlardan oluşan elbiseler, cocoon formlar, pli ve plisse detayları, o yılların nostaljisini yaşatıyor.
Romantizmi tarzına yansıtmayı sevenler için hazırlanan “Balerin” koleksiyonu ise yumuşak ve dökümlü kumaşlarda bordo, ten, vizon ve siyah birlikteliğini zarafete dönüştürüyor.Müzik ve stil ikonu Francoise Hardy’den esinlenerek hazırlanan “Francoise Hardy” koleksiyonunda; bu senenin vazgeçilmez modası yüksek bel bol paça pantolonlar, kolsuz elbise içine giyilen boğazlılar, dökümlü trikolar deri tasarımlarla kombinleniyor. “Fetish/Andro” temasında çarpıcı, keskin hatlara sahip mat ve parlak dokular bir arada kullanılıyor. Koleksiyonda yer alan androjen takımlar ile dantel ve parlak jarsenin zıtlığının uyumu dikkat çekiyor.

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez markası NGSTYLE’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine www.facebook.com/NGSTYLE ve www.ng-style.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>