MODA - STİL

Nine West Yeni Global Platform “Nine&The Gang” ile Karşınızda!

Yeni sezonun en heyecan verici yeniliği Nine West’ten geliyor.
 
   
 
 
     

Bu kış Nine West, dört ayrı gruptan oluşan yeni oluşum “Nine & The Gang” ile asi bir koleksiyon sunuyor.

Nine West, bu sezon tasarımlarıyla moda platformlarında trend ve stil yaratma konusundaki tartışmalara yön verecek. Her sezon size uyan bir görünüm seçmeye yönlendiren yeni marka konumlandırmasında demokratik düşüncelerin arkasında durarak yeni sloganını oluşturuyor “Herşey herkes için”.

Neşe dolu, çekici ve elbette moda olan tasarımlar dört ana tema altında toplandı: Party, Rocker, Uptown ve Boho. “Nine & The Gang” kış ayları boyunca değişik rollerde görülecek. Önümüzdeki ayın teması ise “Rocker”. Ekim ayının çete üyeleri “ Rocker Glam Gang” ile Rock yıldızlarına özeniyor. Kendini göstermeyi, sahnede olmayı ve her şeyden önce seksi ince topukları ile taşkınlık yapmayı seven kadınlardan ilham alan “Rocker Glam Gang” serisinin, gümüş ve altın renkli modelleri, metal detayları ile kendinizi her zamankinden güçlü ve cesur hissedeceksiniz.

Yeni sezonun en dikkat çekici ve trend koleksiyonu “Nine and the Gang” Nine West mağazalarında sizi bekliyor. Kesinlikle siz de çete üyelerinden biri olmak isteyeceksiniz!

Yeni sezon Nine West ürünlerini online alışveriş sitesi www.ninewest.com.tr ’den satın alabilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>