MODA - STİL

NOKIA, N-GAGE Tur İle Tüm Avrupa’yı Dolaşıyor

Oyun meraklıları, 9 Ağustos'da Helsinki’de başlayacak N-Gage Tur çerçevesinde, 7 Ekim’de tüm dünyaya tanıtılacak yeni Nokia N-Gage ile ilk kez tanışma fırsatını yakalayacak.
 
   
 
 
     
Nokia N-Gage Tur, Türkiye’nin de dahil olduğu, 16 Avrupa ülkesinde 50’den fazla şehri ziyaret edecek ve 4 Ekim 2003’te Paris’te yapılacak olan Avrupa finali ile sona erecek. Bu program dahilinde 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde de Türkiye’de olacak.

Oyunseverlerin hem yarışıp hem ödül kazanma fırsatını yakalayacakları N-Gage Challenge’ın bir parçası olan N-Gage Tur, katılımcıların büyük çekişmesine sahne olacak. Tur süresi boyunca, katılımcılar ve bu heyecanı doyasıya yaşamak isteyenler N-Gage Challenge’ı www.n-gage.com adresinden takip etme fırsatını yakalayacak.

Nokia N-Gage Challenge’e katılan ve en yüksek skoru elde eden 18 yaş üzeri her ülkeden bir katılımcı, 4 Ekim 2003’te Paris’te gerçekleşecek olan Avrupa finaline katılmaya hak kazanacak ve tüm katılımcılardan sadece bir kişi Avrupa N-Gage şampiyonu olacak.

Oyunseverler için yepyeni bir fırsat olan N-Gage Tur, 9 Ağustos 2003 tarihinde başlayacak ve Türkiye’nin dahil olduğu 16 Avrupa ülkesinde 50’den fazla şehirde kullanıcılarla ilk kez buluşacak. N-Gage’in tanıtımı süresince yapılacak olan organizasyonlar hakkında daha detaylı bilgiye 6 Ağustos 2003 tarihinden itibaren www.n-gage.com adresinden ulaşılabilir. N-Gage Tur, 4 Ekim 2003’de Avrupa finali ile sona erecek.

Tüm dünyada 7 Ekim 2003 tarihinde kullanıcılarla tanıştırılacak olan N-Gage, Bluetooth ve GPRS üzerinden çok sayıda oyuncunun katılımına olanak sağlayan kablosuz ilk mobil oyun konsoludur. Nokia N-Gage, bir oyun konsolu olmasının yanında aynı zamanda MP3 ve stereo FM radyo özelliğine sahip bir cep telefonu.

Nokia N-Gage Challenge hakkında www.n-gage.com adresinden ayrıntılı bilgiye ulaşılabilir.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>