MODA - STİL

Nolita’dan önce & Nolita’dan sonra...

Acquaverde’nin stil markası Nolita, 2005 İlkbahar-yaz koleksiyonuyla çok konuşuluyor.
 
   
 
 
     
Türkiye’de Acquaverde Mağazalarında satışa sunulan dünyaca ünlü İtalyan markası Nolita, 2005 yılına yönelik hazırladığı basın kampanyasında ÖNCE & SONRA sloganını kullanıyor.


‘Nolita’dan Önce ve Nolita’dan Sonra’ temasında kadına yepyeni, eğlenceli, mizah dolu ve fark edilir biri olmayı vaat eden marka, tüm genç kadınları özgür ve gerçek bir biçimde, klişelerden, modadan ve alışılmış eğilimlerden uzak yaşamaya çağırıyor.

Farklı kültürlerin karışımını ve yaratıcı bir daveti göreceğiniz 2005 İlkbahar – yaz koleksiyonunda, Nolita kadını talepkar, kültürlü ve eğlencelidir. Farklı stilleri karıştırmayı sever, tıpkı mizah duygusunu ortaya çıkartan çağdaş bir gezgin gibi. Kâh bir bere, kot ve sweatshirt ile erkek çocuğu kılığına girer, kâh içini gösteren pantolonlarla ve general üniformalarıyla şuh bir sevgili olur. Nolita kadını sadece orjinal ve yaşamı seven biri olmakla kalmaz, aynı zamanda fark edilmeyi seven bir kadındır.


Nolita’yı eşsiz kılan; ayrıntılardaki titizlik, kumaşa el yapımı hissi ve görünümü kazandıran, özenle seçilmiş orjinal süslemeler ve baskılardır. Nolita’nın gücü son derece uyumsuz olacağı düşünülen giysilerin radikal bir biçimde bir araya getirilerek mükemmel uyumu yakalayabilmesindedir.

Satış noktaları:
Akmerkez’de Acquaverde Mağazası, Beymen Clublar, Mayadrom, Bodrum Yalıkavak Acquaverde, Bursa Çetin Mağazaları, Aydın Moda Mağazası, Adana Butik Picadilli…Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>