MODA - STİL

O’Neill 2006 İlkbahar/ Yaz

‘Bir Sörfçünün Hayatında Bir Gün’ temasından yola çıkılarak hazırlanan O’Neill 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, bu sezon da hareket ve enerji vaat ediyor.
 
   
 
 
     

Her biri karakteristik bir imza taşıyan 4 ayrı temadan oluşan koleksiyon, kusursuz bir günün her anı düşünülerek hazırlandı. Düzgün ve keskin yakalı t-shirtler, düzgün paça boyuna ve oldukça düşük bellere sahip pantolonlar gençlerin enerjisine uyum sağlıyor. Yeşil, kristal mavisi, gotik moru, saman sarısı ise koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor.

O’Neill Boarbabes 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nun ilk teması Morning Rise, gün doğuşunun sakinliği hissedilerek oluşturuldu. Morning Rise, çiçekli baskılar, ince zarif çizgiler, hafif ve konforlu kumaşlarla günün tamamen masum saatlerini ifade ediyor. Hoş ve ince jarse, ajur jarse ve ince pamuklu kumaşlar günlük hayatta rahatlık ve kolaylık sağlıyor.

Sunny Day, temasında el baskıları, dağınık desenler, elsanatı motifleri canlı renklerle kombine edilerek günümüz modasına uygun hale getiriliyor. Koleksiyonda günlük hayatın rahatlığı ve şıklığı bir arada düşünülerek tercih edilen ajur, keten pamuk kazaklar, ayak bileklerine kadar uzanan Çingene tarzı jarse etekler, kloş elbiseler eğlenceli yaz günleri için hazırlandı.Öğle saatleri için oluşturulan Lazy Afternoon, seçkin sportif yönüyle koleksiyona katkıda bulunuyor. Karışık baskılar, izler, açıkca görülen O’Neill logoları ve çeşitli teknik yıkamalar sonucu oluşturulmuş kumaşlar pek çok üründe kullanılıyor. Temada, New California jarsesi, strech jarseler, sportif polo ve çizgili t-shirtler ile taşlanmış sweatler bulunuyor.

Night Play teması ise koyu tonlar ve keskin hatlar ile tamamen gece dışarıda giyilecek koleksiyonu oluşturuyor. İşlemeler, altın ve gümüş detaylar ve taşlar ile süslenmiş sentetik üstler, baskılı pantolonlar, derin V yakalı t-shirtler, fileler koleksiyonu zenginleştiriyor.

O’Neill 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonun’da yer alan pantolonlar 88 YTL, T-shirtler 45 YTL, elbiseler 64 YTL ve etekler 55 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>