MODA - STİL

Organic By Roman 2013 Yaz

6.sezonunda kadın giyimin yanı sıra, çocuklarını düşünen anneler için 4-9 yaş grubuna özel bir kapsül koleksiyon hazırladı.
 
   
 
 
     

Bu koleksiyon ile doğayla uyumlu yaşamayı benimseyen bilinçli annelere, aynı yaşam tarzını çocuklarına aşılamaları için, sağlıklı ve nitelikli bir gelecek sunuyor.

Trend eğiliminin gerekliliğinden ziyade, yaşam biçimini destekleyen tavrıyla, ekolojik düzenle uyumlu bu koleksiyon, sadece %100 organik pamuğun tercih edildiği sertifikalı kumaşlardan oluşuyor. Koleksiyonun merkezini modernizm ve işlevsellik oluştururken çocukların hassas ciltlerine uygun bambu ile de antialerjik ve antibakteriyel kullanımı hedefliyor.Organik bilinçle tam anlamıyla örtüşen kalıp ve renklerin tercih edildiği tasarımlar rafine ve zamansız duruşuyla ön plana çıkıyor. Ağırlıklı olarak pudra ve bej gibi doğal renklerin kullanıldığı koleksiyon, yaza uygun mercan ve sarı tonları ile renklendiriliyor.

Koleksiyonda yer alan etek, tulum ve elbiseler, kesim ve tasarımlarıyla organik ruhun gösterişten uzak duruşunu tam anlamıyla yansıtıyor. Bu sezon anne ve çocuk temalı tasarımlar organik giyim anlayışının dışında modern melanjlar, canlı renkler ve hayvan figürlü yaka aksesuarlarla hareketleniyor. Tasarımdaki dinginlik ve üretimdeki yenilik Organic by Roman’ın çizgisine bağlı kalınarak anne tasarımlarıyla paralel bir çizgi sergiliyor.Lüks tanımının, ayrıcalıklı duruşuna kendini ve doğayı düşünen bir ruh ekleyen Organic by Roman, tasarım için doğadan çalmak yerine, dönüşümü hedef alıp tasarımla organiği başarıyla birleştirmeye devam ediyor.Hem çevrenin hem de insan sağlığının korunmasına katkıda bulunan Organic by Roman, her yaz yeni sürprizler ile hayatınızın rengi olmaya devam edecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>