MODA - STİL

Özgür Masur “AN” Koleksiyonu

Selin Demiratar, Sedef Avcı, Didem Soydan, Gülcan Arslan, Melike İpek Yalova’yı hiç böyle görmediniz!!!
 
   
 
 
     

5 başarılı ve güzel oyuncu ünlü modacı Özgür Masur’un “AN” koleksiyonunda biraraya geldi ve çarpıcı karelerle büyüledi!!!

Moda tasarımcısı Özgür Masur’ dan uzun zamandır merakla beklenen 2013 kış koleksiyonu, Türkiye’nin tanınmış 5 özel ismiyle gerçekleştirdiği koleksiyon çekimini görücüye çıkardı.Çok titiz bir çalışma sonrası hayata geçen koleksiyonu “AN” in koleksiyon çekimi çok önemli bir ekip ile gerçekleştirildi. Çekimin Stylingini Hakan Öztürk gerçekleştirirken, saçlar tanımış hairdesingner Önder Tiryaki tarafından hazırlandı. Makyajda M.A.C in usta ekibi bu çekime özel çok şık bir makeup la koleksiyon için oluşturulmuş konsepti bütünleştirdi. Fotoğrafları ise ünlü fotoğrafçı Cahit Baha Pars çekti. “AN”…
KAĞIDIN VE KALEMİN ELİNDEYKEN, ÖYLE BİR KADIN ÇİZERSİN Kİ… ONDA GÖSTERİŞİN İNCE ÇİZGİSİNİ VE KADINCA DİŞİLİĞİN EN DOZUNDA HALİNİ RESMEDERSİN. ÇİZDİĞİN KADIN, HERKES TARAFINDAN FARKEDİLSİN İSTERSİN. İŞTE O ZAMAN HAYAT VERMEK İSTEDİĞİN ÇİZGİNİN, BEDENDE HAYAT BULMASI BENİM İÇİN “AN” MESELESİDİR.
Koleksiyon anlatımı ile yola çıkan Özgür Masur , “şimdiye kadar tasarlamış olduğum en avangart koleksiyon “ diye nitelendirdiği AN ın koleksiyon yüzleri Selin Demiratar, Sedef Avcı , Gülcan Arslan, Melike İpek Yalova ve Didem Soydan oldu. Özgür Masur un bu isimleri tercih etmesinde ki en önemli neden; Oyuncu kimlikleri ile modelliğe uygun fiziki yapılarının bir bütün olarak harmanlanabilecek çok özel bir çekim olmasını istedim. Sonuçları gördükçe ne kadar doğru karar aldığımızın görmekteyim diye belirtti.Özgür Masur un AN koleksiyonu 39 Parçadan oluşuyor. Koleksiyonun en belirgin detayı ise Hititlerden Osmanlılara geçen desenlerin modernize edilerek nakışlara uyarlanmasıdır. Koleksiyonda ağırlıkta vişne çürüğü,sarı,gri,bisküvi,siyah ve beyazın hakimiyeti bulunmaktadır.AN koleksiyonunu basına yönelik koleksiyon çekimi dışında son zamanlarda çektiği fotoğraflar ile dikkat çeken Cahit Baha Pars ile de çok özel bir lookbook çekimi de gerçekleştirdi. Fotoğraf sanatçısı Cahit Baha Pars bu çekim için kendi stüdyosunu yeniden titizlikle inşa etti. Yurtdışından getirtilen yabancı modeller ile gerçekleştirilen çekimlerde de çok başarılı sonuçlar alındı.

Özgür Masur markasının şirket ortağı Ferhat Kazancı ; iyi bir koleksiyon hazırlamak yeterli değildir. Hazırlanan koleksiyonu doğru platformlara taşımak adına stratejilerini doğru belirlemek ve moda tasarımcısı dilinden koleksiyonunu her kitleye anlatabilmek çok önemlidir. Kendini halka ifade edemeyen bir moda tasarımcısı rüştünü de kazanmış sayılmazı savunmaktadır. Bu yüzden iyi bir ekibin varsa moda tasarımcısı kimliğin ile çok kolay ve hızlı bir ivme ile sayılı isimler arasına girebilmek mümkündür.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>