MODA - STİL

Rahat giyin, rahat öde!

Bahar ve yaz aylarında spor giyimin özgürlüğünü ve rahatlığını yaşamak isteyenler, uygun ödeme koşulları için sezon ortasını beklemeyecekler...
 
   
 
 
     
Bahar ve yaz aylarında spor giyimin özgürlüğünü ve rahatlığını yaşamak isteyenler, uygun ödeme koşulları için sezon ortasını beklemeyecekler. Blue System, bu yılın ilkbahar yaz koleksiyonunu...

Bahar ve yaz aylarında spor giyimin özgürlüğünü ve rahatlığını yaşamak isteyenler, uygun ödeme koşulları için sezon ortasını beklemeyecekler. Blue System, bu yılın ilkbahar yaz koleksiyonunu, 5 taksit avantajı ile müşterilerine sunuyor. Bahar alışverişini Blue System’den yapanlar, ödemelerini yaz boyunca rahat rahat tamamlıyor.

Blue System’in, cıvıl cıvıl rengarenk ilkbahar yaz koleksiyonunda, jean pantolonlar ve etekler 39 milyon 500 bin, gömlekler 29 milyon 500 bin, şortlar 22 milyon 500 bin, t-shirtler 17 milyon 500 bin, atletler ise 9 milyon 500 bin liradan başlayan etiketler taşıyor. Blue System’in 5 taksit fırsatı ile satışa sunduğu yeni koleksiyonda, sweat shirtlerin fiyatı 29 milyon 500 bin, jean montların fiyatı ise 49 milyon 500 bin liradan başlıyor.

Blue System’in, tüm mağazalarında WorldCard, Card Finans, Axess Card, Maximum Card, Bonus Card, İdeal Card ve Advantage Card’lar ile geçerlilik taşıyan 5 taksit uygulamasının yanında, nakit ödemelere yüzde 5 indirim sağlanıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>