MODA - STİL

Rengarenk Kış Kadınları

Meyvelerin kışkırtıcı renkleri, kışın asil grileri, kırmızının ihtişamı, Faik Sönmez’in kış koleksiyonunda akıcı ve yumuşak kumaşlarla buluştu.
 
   
 
 
     

Faik Sönmez 2006-2007 kışını “Metropolitan Gotik”, “Office”, “Chalet” ve “Bi-Color” temaları altında 4 ana grupla karşılıyor. Kırmızının değişik tonları, brokar, kadife teknolojik kumaşlar ve swarowski taşları uyumu “Metropolitan Gotik” temasında öne çıkıyor. “Office” ve “Bi-Color” temaları çalışan kadınlara akıcı yumuşak yünlüler, kaşmir kazaklar tweedlerden kullanışlı seçenekler sunuyor. Hafta sonu ve spor giyimi sevenler ise “Chalet” temasında yünlü, kürklü, folk desenli seçenekler bulabilirler.
Metropolitan Gotik
Bu sezon kırmızı ile sınır tanımayan Faik Sönmez, metropolitan gotik temasında vişne, kiraz, böğürtlen gibi meyve tonlarındaki tasarımları ile kış soğuğunda yaz sıcaklığını yakalıyor.

Jarse balon etekler, kırmızı ve siyahın çarpıcılığı ile bezenmiş elbiseler ve trikolar, teknolojik kumaşlardan üretilmiş ceketler, brokar mantolar, swarovski taşlarla süslenmiş bluz ve eşofmanlar ve kadife ceketler…

Office
Office temasının ana rengi ise antrasit… Antrasit ve griyi, kahve tonları tamamlıyor.
Office temasını, akıcı yumuşak yünlerden yapılmış maskülen ceketler, düz pantolonlar, kaşmir kazaklar, aynı modelde farklı dokuların kullanıldığı etekler, ekose takımlar, kaşmir paltolar, pardösüler, puantiyeli ve kontrast biyeli tunik ve bluzlar oluşturuyor.
Bi-Color
Bi-Color temasında ise siyah-ekru ve siyah-bejden oluşan tasarımlar göze çarpıyor.
İş hayatının yoğun temposunda giyimi ile fark yaratmak isteyen bayanlar için tasarlanan bu grup koton lycra gömlekler, jakarlı ve kravat desenli kumaşlar, melanj ve tweedlerden oluşuyor.

Chalet
Spor tasarımların oluşturduğu Chalet temasını, Norveç folk desenleri, kar tanesi ve dağ çiçeği motifleri, tahta düğmeler, yünlü örmeler, kürk yakalar, kapişonlu mantolar oluşturuyor. Temayı oluşturan sıcak renkler, ahşap tonları, yosun yeşili, beyaz, ekru ve kırmızı göz alıyor.

Ve Jeanler
Bütün ana gruplarla kombinlenebilen, değişik yıkama, nakış ve aplikelerin kullanıldığı jeanler Faik Sönmez’in kış sezonunun iddialı parçaları.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>