MODA - STİL

Silver D’sign gümüş mağazalar zinciri kuruyors

Türkiye’nin yepyeni bir konsepte sahip markası Silver D’sign, ikinci yılına gümüş takı ve aksesuar mağazaları ile modaseverlerle buluşuyor..
 
   
 
 
     
Silver D’sign mağaza zincirinin ilk halkaları açıldı

Türkiye’nin yepyeni bir konsepte sahip markası Silver D’sign, ikinci yılına gümüş takı ve aksesuar mağazaları ile merhaba diyor. Tasarımı, satış teknikleri ve pazarlama yöntemleri ile benzeri bulunmayan Silver D’sign’ın zengin ürün portföyüne bundan böyle gümüş takı ve aksesuar mağazalarında ulaşmak da mümkün olacak.


Silver D’sign’ın uluslararası boyutta tasarlanan gümüş takı ve aksesuar mağazalarının ilk halkaları Türkiye’de Antalya Deepo Alışveriş Merkezi ve Ankara Optimum Alışveriş Merkezi, yurtdışında ise Moskova’da bulunan Arkadia Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Silver D’sign’ın neşeli ve eğlenceli konseptini yansıtan mağazaların tasarımında gümüş rengi ağırlıklı olarak kullanıldı.


Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Goldaş Kuyumculuk tarafından üretilen Silver D’sign lisanslı ürünleri ve kendi markalarından oluşan geniş bir ürün portföyüne sahip.

Disney ve Looney Tunes karakterleri, Yüzüklerin Efendisi, Barbie, Garfield, Superman, Spiderman, Pembe Panter, Hugo, Betty Boop, The Simpsons gibi dünyaca ünlü kahraman ve karakterlerin yanı sıra Türk futbolundan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor; dünya futbolundan PSV Eindhoven, Club Brugge, Chelsea, Arsenal ve Liverpool kulüpleri ile NBA’in gümüş takı ve aksesuarları Silver D’sign’da yer alıyor.


Lisanslı ürünleri yanında Silver D’sign tasarımcılarının yarattığı 4 Best Friend, 4 Life Style, Lovesign, 2 Remember, Zer, Berr, Saint, Jude, Horoscope D’sign ve Baby D’sign koleksiyonlarından çok sayıda seçeneğin bulunduğu Silver D’sign ürünleri farklı yaş gruplarından geniş bir kesime sesleniyor. Silver D’sign ürünlerinin bir farkı da ilk kez satın alan kişilerin kullanmasını sağlayan özel paketlerde satışa sunuluyor olması.

Silver D’sign’ın zengin koleksiyonlarına artık Goldaş mağazaları, hipermarketler, süpermarketler, gümüş ve hediyelik shoplar, alışveriş merkezleri, kırtasiye ve kitapevleri, oyuncakçılar www.silverDsign.com, www.sanalmagaza.com.tr, www.hepsiburada.com gibi çok sayıda satış noktasının yanı sıra Antalya, Ankara ve Moskova Silver D’sign gümüş takı ve aksesuar mağazalarından kolayca ulaşılabilecek.

Ayrıca çok yakında Moskova Festival Alışveriş Merkezi ve Kuznetsky Most’da iki yeni mağaza daha açılacak. Silver D’sign mağazalarına ilerleyen dönemde Türkiye ve yurtdışında açılacak yeni mağazaların eklenmesi hedefleniyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>