MODA - STİL

Sunset’te %50 İndirim günleri başladı...

Sunset, yaz sezonunu muhteşem bir kampanya ile uğurlamaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     
Sunset, yaz sezonunu muhteşem bir kampanya ile uğurlamaya hazırlanıyor. Bakırköy, Olivium, Fabrika Satış ve Antalya mağazalarımızda tüm mayo ve bikiniler etiket fiyatının yarısına satışa sunuluyor.

Mağazalarımızın yanı sıra Boyner, YKM, Özdilek ve Kanz gibi zincir mağazalarda, pareo ve mix match’ler hariç tüm ürünler 24.95 YTL’den tüketicilerin beğenisine sunuluyor. “%50” kampanyası ile herkesi mayo sahibi yapmayı hedefleyen SUNSET, olağanüstü güzellikte ve kalitede bikinileri, mayoları ile göz kamaştırıyor.



Spor tasarımlardan, klasik çizgilere, soft renklerin uçuştuğu modellerden, bol aksesuarlı ürünlere kadar oldukça geniş bir yelpaze sunan SUNSET’in tüm mayo gruplarında “%50” kampanyası geçerli olacak. Ayrıca, BARBIE, GARFIELD, BETTY BOOP VE SPONGE BOB gibi lisanslı ürün gruplarına ait mayo ve bikinilerden de alanlar etiket fiyatının yarısını ödeyecek...

SUNSET’in sürprizleri bununla da bitmiyor: Tüm iç giyim ve pijama ürünlerinde de yüzde 50 indirim uygulanacak. Türkiye’de ilk defa EV GİYSİLERİ konsepti ile iç giyim, pijama ve geceliklere farklı bir bakış açısı getiren SUNSET, rahatlığı ve şıklığı arayan kadınları “fiyatlarıyla da” cezbedecek.

Stil sahibi, gündemi ve trendleri takip eden ancak özgünlüğü elden bırakmayan kadınların birinci tercihi olan SUNSET ile kadınlar, inanılmaz fiyatlarla satılacak ürünlerle en trendy olmayı başaracak. Bu yıl yine moda olan Hawai desenler ile Floral renklerin ağırlıkta olduğu SUNSET mayo koleksiyonunda, beyaz ve mavinin dans ettiği ürünler, korsan temasına uygun baskılar, derin denizlerin “mavileri” ile beyazın ve gold renklerin mükemmel uyumunu yansıtan modeller ile özellikle bol aksesuarlı tasarımlar bulunuyor. Pareolar, pantolonlar ve elbise-pareolar ise mayo şıklığını tamamlayacak en önemli detayları oluşturuyor.

Bakırköy SUNSET Tel: 0212-5422150, Olivium SUNSET Tel: 0212-6790800, Antalya SUNSET Tel: 0242 230 12 72 Fabrika Satış Tel: 0212 689 02 02

www.sunset-swimwear.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>