MODA - STİL

Tabuu ile bahar kadına yakışıyor

Tabuu, İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile modern kadına hem günlük hayatın temposu, hem de sürpriz davetlerin özel anları için, ayrıcalıklı kombinasyonlar sunuyor.
 
   
 
 
     

Tabuu, özgün ve farklı konsepti ile her zaman gözönünde olan kadınlara, onları her ortamda çekici kılacak alternatifler yaratıyor. Tabuu kadını, bu ilkbahar ve yaz, mavinin tonları ile uçsuz bucaksızlığı, beyazın hakimiyeti ile saflığı yansıtıyor. Tabuu’nun yeni koleksiyonunda, bej ve yeşilin tonlarına ise, altın ve gümüşün parıltıları eşlik ediyor.


Tabuu’nun 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yer alan Blue konseptinde, günler cupro-vual denimlerle hareketleniyor. Yaz gecelerinde şık olmak isteyen bayanların tercihi Black koleksiyonunda, tril tril elbiseler ile pantolonları tahtından indirecek diz altında etekler ve bunlarla uyumlu payetli, parıltılı üstler eşlik ediyor. İş günlerinin ardından haftasonu keyfini yansıtan Weekend koleksiyonunda ise, rahatlığın sembolü koton pantolonları, jarse üstler tamamlıyor.Gündüz rahat, gece masalsı, ama hep çekici…

Tabuu kadınını yansıtan pilili şortlar ve asiliği simgeleyen kapriler, kuplu kısa ceketler ile aykırı kombinasyonlar yaratıyor. Tabuu kadınları gündüz rahat kumaşlardan oluşan pantolon takımları tercih ederken, geceleri balon etekler, payetler, simli, parıltılı elbiselerle birer prensese dönüşüyor. Bu yazın vazgeçilmez renkleri beyaz ve bejin yanında, kırmızı tüm çekiciliği ile yer alıyor.

Tabuu kadını, hareketli yaşam tarzına uyan renkli feminen ve spor parçaların kombinasyonu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sade ama orjinalliği ile göz alan koleksiyon, zamansız konforun şıklığını temsil ediyor.

Tabuu 2006 İlkbahar/Yaz Koleksiyonun’da, bluzlar 29.64 YTL, etekler 49 YTL, elbiseler ve ceketler ise 59 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>