MODA - STİL

Tayyörler çiçek açtı

İş hayatında kuralları değiştiren, sıra dışı kadınlar için alternatif koleksiyon
 
   
 
 
     

Tabuu, klasik çizgisi ve ağırbaşlı modelleri ile iş yaşamının ve çalışan kadınların yıllar boyu simgesi haline gelen tayyörü, romantik bir dokunuşla canlandırdı.
Sıcak yaz günleri düşünülerek üretilen ve romantik esintiler taşıyan modeller etek, pantolon, ceket olarak kombinlenerek hazırlandı. İş yaşamında radikal bir değişimi simgeleyen koleksiyona renk veren nakışlı çiçekler, hem etek, pantolon hem de ceketlerde yoğun olarak kullanılıyor.

Tabuu’nun 2006 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’nda takımlarda, yaz günlerinde rahatlık sağlayan ve terletmeyen ince pamuklu ve gabardin kumaşlar kullanıldı. Ağırlıklı olarak siyah, gri ve bej renklerin kullanıldığı modeller çiçek desenlerinin yanı sıra farklı baskılar, taş işlemeler, gemici çıtçıtları ve düğmelerle zenginleştiriliyor. Tabuu’da tüm modeller ve renkler kombin olabilme özelliği taşıyor.


Tabuu’da ceketler 81 YTL, etekler 54 YTL, pantolonlar 45 YTL, bluzlar 36 YTL, penyeler 19 YTL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>