MODA - STİL

Tergan Gelin Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Tergan, 2010 ilkbahar-yaz sezonunda gelin adaylarının şıklığına şıklık katacak ayakkabı ve çanta modelleriyle dikkat çekiyor.
 
   
 
 
     

Gelin adaylarına en güzel alternatifler Tergan’da

Farklı tasarımları ile ayakkabı ve çanta modasında ses getiren bir marka olan Tergan, 2010 ilkbahar-yaz sezonunda gelin adaylarının şıklığına şıklık katacak ayakkabı ve çanta modelleriyle dikkat çekiyor.

Hayatınızın dönüm noktalarından biri olan en özel gününüzde, hoş ve zarif görünmeyi istemez misiniz? Farklı tasarımları ve rahatlığı ön plana çıkaran modelleriyle ses getiren Tergan, 2010 ilkbahar-yaz sezonunda kadın ayakkabı ve çanta grubunda yepyeni tasarımlarla şıklığın adresini değiştirmeye kararlı görünüyor.

Tergan’ın sezon modasına getirdiği yeniliklerle birlikte, ilkbahar-yaz döneminde gelinlik giymeyi düşünen kadınların zevklerine özel hazırladığı ayakkabı ve çantalar da ilgi topluyor. Gelin ayakkabılarında uç kısmı açık ve taşlı modellerin ağırlık kazandığı, çantaların da saten ve taşlarla süslendiği gelin koleksiyonu, krem ve beyazın yanı sıra lame ve dore dizaynlardan oluşuyor. Gelin adayları isteğe bağlı olarak, arka kısmı tamamen kapalı-burnu açık modelleri seçebilecekleri gibi, taşlarla süslü ökçeleri, arkası açık kemerli modelleri de tercih edebilirler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>