MODA - STİL

Tıklamaya devam edin!

Cosmoturk.com'u tavsiye eden okurlarımız, kitap veya DVD kazanıyorlar. 12.haftanın armağanlarını görmek için tıklayın, kazanın!
 
   
 
 
     
Cosmoturk'ü Tavsiye Edin Kazanın!

Cosmoturk'ü 5 arkadaşınıza tavsiye edin, her hafta "DVD" veya "KİTAP" kazanma şansını yakalayın.

Her hafta Cosmoturk'ü 5 ARKADAŞINA TAVSİYE eden - 4 Cosmoturk okuru DVD ve 10 Cosmoturk okuru - birbirinden güzel kitaplar kazanıyorlar.

Armağanlar kazanan okurların posta adreslerine gönderilecektir.

Bu haftanın armağanları:

Palermo'dan - "GOOD WILL HUNTING - CAN DOSTUM (Robin Williams, Matt Damon, Ben Affleck)" DVD'si...

An Yayıncılık'tan - "Esin Yardımlı'nın - Kitap Kahramanı" kitabı...


YAPMANIZ GEREKENLER

1- Sitemizin sol üst köşesinde bulunan "tavsiye et" bannerını veya burayı tıklayın
2- En yakın 5 arkaşınızın mail adresini yazın
3- Ve gönder tuşuna basın

Hepsi bu..

DVD veya Kitap armağanı kazanan okurlarımızın isimleri her Pazartesi sitemizde yayınlanacak ve e-mail adreslerine iletişim bilgileri gönderilecektir.

Yanlış gönderim, tekrar edilen mail adresleri ve hatalı mailler sistem tarafından tesbit edildiği taktirde işlem iptal edilecektir.

Amacımız www.cosmoturk.com'un yeni okur kitlelerine ulaşmasıdır.

--------------------------------------------------------

DVD

GOOD WILL HUNTING
CAN DOSTUM
PalermoOyuncular : Robin Williams, Matt Damon, Ben Affleck
Yönetmen : Gus Van Sant Detaylı Özellikler

Vahşice karizmatik. İnanılmaz parlak zekalı. Tamamen isyankar. Bunlar Matt Damon'ın canlandırdığı Will Hunting'i tanımlamanın sadece birkaç yolu. Sorunlarla dolu bir işçi mahallesi olan South Boston'da, Will de diğer arkadaşları gibi sıradan işlerde çalışıyor ve ara sıra kavga çıkararak tutuklanmaktan kendini alıkoyamıyor . Hiç üniversiteye gitmemiş, tabii üniversitede yaptığı hademeliği saymazsak. Ancak belleği sayesinde belirsiz tarihi olayları hatırlayıp, Nobel ödüllü profesörlerin zorlandığı matematik problemlerini neredeyse anında çözebiliyor. Tek umudu, onun duygusal mücadelesini takdir eden üniversite profesörü ve terapisti rolündeki Robin Williams. Bu rolüyle sonunda Oscar heykelciğini kucaklayan Williams'ın yanısıra film, en iyi özgün senaryo dalında da ödül kazandı.

Altyazı: Türkçe, İngilizce ve Diğer Avrupa Dilleri
Bölge: 2
Diğer: İnteraktif Menü
Ödül: 2 Oscar Ödülü
Ses: Türkçe 2.0 , İngilizce 5.0
Süre: 121 Dk.
Video: Geniş Ekran
Yapım Yılı: 1997


Kaynak: www.hepsiburada.com

----------------------

KİTAP

KİTAP KAHRAMANI
Esin Yardımlı
An YayıncılıkBen bir Kitap Karakteri’yim,’ dedi adam. ‘Yazılmaya başlanmış, kurgusu olan ama bitmemiş bir romandaki tiplemelerden biriyim yani. Benim gibiler dünyada çoktur. Ya tekrar kitaplara dönmeye çalışırlar...’ Selçuk ve bana baktı... ‘Benim gibi... Ya da burada telepati kurabilen, gölgesi olmayan, yaşlansa da ölmeyen ya da yaşlanmayan bir insan olarak kalırlar.’ ‘Adam üçümüzü de baştan aşağı süzüyordu. İnanmamızı beklemediği yüzünden okunuyordu. Selçuk da inanmamıştı, Burcu da... ben de... inanmamıştım... Sanırım... Aslında sanırım adama şimdiye kadar kimse inanmamıştı... Ama yine de...’ Bir ilk kitap... 12 yaşında ve dünya kiasikierinin içine gömülmüş bir sürü çocuk var... Bunlardan bazıları okuduktan kitaplardan çok etkileniyor, bazıları ileride büyük bir yazar olmayı hayal ediyor. Bazıları kendilerini kitapların kahramalarının yerine koyuyor, yeni yolcuklara çıkıyor. 12 yaşındaki Esin Yardımlı tüm kitapsever çocukların hayalini gerçekleştiriyor. Esin’in ilk kitabı Kitap Kahramanı çocukları, hep çocuk kalacakları bildikleri birçok kitap kahramanı ile yeniden buluşturuyor. Yeni karakterterle tanıştırıyor. Şimdi; sürükleyici bir roman okumakla kalmayacak, kitabı bitirir bitirmez okuduğunuz tüm kitapları başka bir gözle, Esin’in gözüyle görmeye başiayacaksınız....

--------

12 yaşındaki Esin Yardımlı (evet sadece 12 yaşında) tüm kitapsever çocukların hayalini gerçekleştiriyor. Esin’in ilk kitabı Kitap Kahramanı çocukları, hep çocuk kalacakları bildikleri birçok kitap kahramanı ile yeniden buluşturuyor. Yeni karakterlerle tanıştırıyor. Şimdi; sürükleyici bir roman okumakla kalmayacak, kitabı bitirir bitirmez okuduğunuz tüm kitapları başka bir gözle, 12 yaşındaki Esin’in inanılmaz yazım gücünün, gözüyle görmeye başlayacaksınız...

Kaynak: www.anyayincilik.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>