MODA - STİL

Tommy Hilfiger Mağazaları Sezonu Açtı

Tommy Hilfiger mağazaları bahar sezonunu "ada kaçamağı" teması ile açtı. Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Tommy Hilfiger’in bilinen Amerikan temalarının yanısıra seksi, sade ve rahat tarzın egzotizm ile şekillendiği bahar koleksiyonu, Tommy Hilfiger mağaza vitrinlerini süslüyor.

Markanın sahibi Tommy Hilfiger bahar koleksiyonunu hazırlarken Venezüella yakınlarındaki Mustique adasından esinlenmiş. Bu koleksiyonun tek kuralının "kuralsızlık" olduğunu belirten Hilfiger; ada hayatının gizem ve rahatlığını yansıtan giysileri şehir insanının hizmetine sunuyor.

Safari, military, chic, city ve preppy gruplarından oluşan Tommy Hilfiger sportwear koleksiyonu, natürel safari tarzı giysilerle haki ve süetleri buluşturuyor. Sportswear kadın gruplarında feminen çizgileri, danteller ve büstiyerleri, buruşuk gömlekleri gündeme getiriyor. Ayrıca hafif ve rahat mini etekler yine Tommy Hilfiger’ın gözdesi...
Tommy Hilfiger sportswear erkek koleksiyonu ince çizgili kargo pantalonlar, rahatlığın ön planda olduğu buruşuk gömlekler, askeri temalı gömlek ve pantalonlar, şortlar dikkati çekiyor.

Denim gruplarında, erkek vücudunun cazibesini vurgulayan ince kumaşlardan yapılmış gömlekler, ağartmalı jeanler ve denizcilik temaları ön plana çıkıyor. Denim kadın koleksiyonunda ise soft pembe, canlı turkuaz, haki renklerin ağırlık kazandığı seksi, romantik ve feminen çizgiler, ağartma ve çiçek baskıları denime yeni bir yorum katıyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>