MODA - STİL

Topshop’un Yeni Marka Yüzü Karlie Kloss Oldu!

Dünyaca ünlü model Karlie Kloss, Sokak modasının stil yaratan markası TOPSHOP İlkbahar-Yaz 2016 kampanyasının yüzü olarak kamera karşısına geçti.
 
   
 
 
     

TOPSHOP İlkbahar-Yaz kampanyası, günümüzün teknolojiden beslenen ve sosyal olarak aktif toplumunun gerçek bir modellemesi olarak moda severlerin beğenisine sunuluyor. Minimal ve sade parçaların ön planda olduğu koleksiyonun çekimleri New York ’da ünlü fotoğrafçı Tyrone Lebon tarafından gerçekleştirildi. Styling’inin TOPSHOP kreatif direktörü Kate Phelan tarafından üstlenildiği kampanya, markanın uluslararası sosyal medyasında ve tüm iletişim mecralarında kullanılacak.

Markanın Kreatif Direktörü Kate Phelan “ Karlie ilk modellik çalışması için 8 yıl önce yine TOPSHOP için kamera karşısına geçmişti, onunla tekrar çalışmak çok keyifli. Karlie dünyaca tanınan bir model, moda ikonu ve yatırımcı olmasının yanı sıra modern ve süper bir TOPSHOP kızı... Karlie’nin bu çok yönlü doğası dünya çapındaki tüm TOPSHOP kızlarına da ilham olacaktır.” Şeklinde konuştu.

Koleksiyon Şubat ayından itibaren TOPSHOP mağazalarında yerini alıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>