MODA - STİL

Topten’den gözlük kaskosu!..

Topten, gözlük kullanıcılarının en büyük sorunlarından birine son veriyor. Topten gözlükler 3 yıl garantili ve Türkiye’nin her yerinde Eksen Optik mağazalarında tamir, servis hizmeti veriliyor.
 
   
 
 
     
Topten, gözlük kullanıcılarının en büyük sorunlarından birine son veriyor..Topten gözlükler 3 yıl garantili ve Türkiye’nin her yerinde Eksen Optik mağazalarında tamir, servis hizmeti veriliyor.


Kaliteli ürünleri ve gözlük tasarımlarındaki öncülüğü ile bu yılın gözde markaları arasında yer alan TOPTEN, tüketicilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Gözlük kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan tamir, servis ve değişim konularına çözüm getiren TOPTEN’in tüm ürünleri 3 yıl garanti kapsamında.


Türkiye’nin her ilinde 350’nin üzerinde yer alan Eksen Optik mağazalarında geçerli olan TOPTEN Garanti Belgesi ile, ister güneş ister optik gözlüğünüzle ilgili her türlü teknik destek ve yardımı alabiliyor, değiştirme yapabiliyorsunuz.


En önemli avantajlardan biri ise tüketicinin İstanbul’da aldığı gözlüğü, Antep’te ya da Trabzon’da değiştirebiliyor, servis hizmeti alabiliyor olması.


Sezonun çok renkliliğini 2005 optik modasına da yansıtan TOPTEN, bay ve bayan serilerinde ince çerçeveli, çerçevesiz, kemik seçenekler sunuyor. Saplarda lila, pembe, mavi gibi canlı renklerin hakim olduğu koleksiyonda, yılan derisi efektli desenler, çift renk çizgiler de dikkat çekiyor. TOPTEN Titanium koleksiyonu eşi benzeri olmayan bir rahatlık ve geniş seçenek sunuyor.

www.eksenoptik.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>