MODA - STİL

Ünlü Oyuncu Merve Boluğur İlk Kez adl+Cengiz Abazoğlu Defilesinde Podyumda…

Merve Boluğur, yarın podyumda...
 
   
 
 
     

Merve Boluğur “adl+Cengiz Abazoğlu koleksiyonu tarzıma çok yakın, içinde kendimi rahat hissedebileceğim maskülen ve feminen bir tarzı var.

İlk kez podyuma çıkacağım için biraz heyecan var ama ilginç bir şekilde soğuk kanlılık da söz konusu... Hem benim için hem de ilerde çocuklarım için güzel bir anı olacak.” dedi.

adL+CENGİZ ABAZOĞLU defilesi şaşırtmaya devam ediyor. Modayı yakından takip eden, ünlü ve güzel oyuncu Merve Boluğur ilk kez ve sadece adL+CENGİZ ABAZOĞLU defilesinde 15 Mart Cuma Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da moda severlerle buluşacak.

BİTMEDİ!!!

ÇAĞLA ŞİKEL, ÖZGE ULUSOY, WİLMA ELLES, DİDEM SOYDAN, MERVE BÜYÜKSARAÇ, EBRU ÖZTÜRK GİBİ TÜRKİYE’NİN EN İYİ 30 MANKENİ adL+CENGİZ ABAZOĞLU DEFİLESİNDE PODYUMDA…
Yenilikçi, güçlü ve stil sahibi marka adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliği dördüncü sezonunda da tüm hızıyla devam ediyor. Modanın dünyaya açılan penceresi Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da 15 Mart Cuma saat 18.00’de Karaköy Antrepo da gerçekleşecek adL+Cengiz Abazoğlu “Black is Black” defilesi bütün zarifliğiyle moda tutkunlarını zaman yolculuğuna çıkarıyor.

12-16 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan, Türk moda endüstrisinin buluşma noktası Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'da, ünlü tasarımcı Abazoğlu'nun adL için hazırladığı, geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca büyük ilgi uyandıran koleksiyonlarının ardından, yeni koleksiyonu "Black is Black" 62 parçadan oluşuyor. Zarafetin ve asaletin başrolü siyah her daim kadını rahat ve şık hissettirecek 1950’ler de hayat buluyor.

Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili; “2013- 2014 sonbahar kış koleksiyonumda zarafetin ve asaletin rengi olarak tanımladığım siyah başrolde… Minimal dokunuşlarla şehirli kadının sabahtan akşama kadar geniş bir yelpazede kendini rahat ve şık hissedeceği koleksiyonumda iki parça kombinler ve 1950’li yılların küçük elbiselerine bir yorum kattım. Transparan detaylar, doğal yünlü dokular, özel üretilmiş krepler, koleksiyonun genelini oluştururken gizemli bir çekiciliğin görüntüsünü yaratmaya çalıştım. Kokteyl ve uzun gece tasarımlarında kontrollü detaylar, çarpıcı diye tanımlayabileceğim bir görüntüye ulaştı. Beyaz , safran, kırmızı , saks, siyaha eşlik eden diğer renkler oldu. Bu yılda her yıl olduğu gibi çok heyacanlıyım “ dedi.

adL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık; “Bu sefer ki koleksiyonun diğerlerinden daha farklı bir çizgisi var. Çalışan kadın için tasarlanan parçalarda maskülen, keskin hatlara feminen dokunuşlarla ayrı bir tat verildi. Yünlü maskülen kumaşlarla dantel , tül birlikteliği kadınların vazgeçilmezi olacak. Kokteyl ve uzun gece elbiseleri ise adl Cengiz Abazoğlu koleksiyonunun bağımlı müşterileri için kış sezonu gardrobunun yeni favorileri olacak.” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>