MODA - STİL

VOLVO ve Çocuklarınızla Güvenli Seyahat!

En çok değer verdiğimiz çocuklarımızla tatile çıkarken, VOLVO otomobilleriyle seyahat etmek hem güvenliğiniz hem de yolculuğunuz açısından bir keyif...
 
   
 
 
     
Volvo’nun güvenlik anlayışı yaşamın her evresini kapsıyor.

Kaza sırasında anne ve doğmamış bebeğinin güvenliğini test edebilmek için dünyanın ilk hamile çarpışma mankenini geliştiren Volvo Otomobil, güvenlik anlayışını henüz anne karnından başlayarak çocukluk da dahil hayatın her evresine taşıyor.

Görseli Büyük Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...Her yıl binlerce çocuk oturdukları koltuklar doğru yerleştirilmediği ya da boy ve kiloya göre yanlış ayarlandığı, daha kötüsü kemerleri hiç bağlanmadığı için kazalardan olumsuz etkileniyor. Volvo bebek ve çocuk koltuklarını kendi modelleri için dizayn eden ve kendi araçlarıyla test eden ender firmalardan biridir. Volvo’nun çocuk güvenliği ürünleri, dünyanın en iyileri arasında yeralıyor. Çocuğun güvenliği için koltuğunun otomobile sıkıca bağlanması, iyi ve doğru yerleştirilmesi ve arkaya dönük konumlanması çok önemlidir.

Volvo'da kullanılan çocuk ve bebek koltuklarında, uluslararası bir standart olan isofix sistemi bulunuyor. Bu sistem, arka koltuğun ortasındaki entegre yükseltici çocuk minderi sayesinde, emniyet kemerinin çocuğun üzerinde doğru bir şekilde konumlandırılmış olmasını sağlıyor. Entegre çocuk koltuğuna, bir konfor döşemesi ve kafa desteği eklenerek daha fazla konfor sağlanabiliyor. Böylece çocuk sıkı bir şekilde yerinde tutulabiliyor. Volvo’nun arkaya dönük çocuk koltukları, her türlü kazada en iyi korumayı sağlayacak şekilde geliştirildi. Büyük çocuklar da emniyet kemerleri takılmış olarak yükseltici bir minderin üzerinde güvenli bir şekilde seyahat edebiliyor.

Her zaman modern ailelere hitap eden ve güvenli aile arabaları üreten Volvo'nun temel prensiplerinin başında "Güvenlik" geliyor. Sloganı "Volvo For Life" yani "Hayat Boyu Volvo" ise Volvo'nun temel felsefesini yansıtıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>