MODA - STİL

Yeni Yılda Şıklığı Yakalayın

Ayakkabı modasına yön veren Hotiç, trendleri kendine has tarzıyla yorumladığı şık, iddialı Kış koleksiyonu ile yılbaşında kendini ve sevdiklerini şımartmak isteyenleri bekliyor.
 
   
 
 
     

Hotiç, Sonbahar/Kış 2015-2016 Kadın Koleksiyonu’nda yer alan gold, piton, süet, glitter (parıltılı kumaş) kadife, rugan ve zincir metal detaylar ile yılbaşı ışıltısını yansıtmak isteyen kadınlara yüzlerce hediye alternatifi sunuyor. Yılbaşı gecesinde tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen kadınlar için ışıltılı stilettolar gecenin yıldızı olmalarını sağlayacak.

Hotiç, Sonbahar/Kış 2015-2016 Erkek Koleksiyonu’nda yer alan parlak rugan deriler ve süs zımba detaylarıyla süslenen ayakkabılar da yeni yılı trendy bir görünümle karşılamak isteyen erkekler için vazgeçilmez bir seçenek oluyor.
Yeni yıl alışverişini aksesuardan yana kullanmak isteyenler için ise birbirinden şık çanta modelleri, cüzdanlar, kemer ve takılar modaseverleri bekliyor.

Kendinizi ve sevdiklerinizi şımartacağınız yeni yıl hediyeniz fark yaratsın istiyorsanız sizi en yakın Hotiç mağasına bekliyoruz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>