MODA - STİL

Zıtlar birleşir.. Şaşırtıcı hikayeler ortaya çıkar..

S’nob, İlkbahar 2008 Kolleksiyonuyla ”Havalandı”. S’nob kolleksiyonu, insana uçma hissini hatırlatan melek, kuş, kelebek, bulut gibi objeleri kullanarak tasarlandı.
 
   
 
 
     
S’nob ilkbahar 2008 Kolleksiyonu'nun odak noktası gelecek ve insanların gelecekte nasıl yaşayacağıdır. Bu yüzden gelecekteki çok fonksiyonlu toplumu yaratan farklılıklardan ve zıtlıklardan esinlenildi. Eski gelenekler, kültürel altyapılar, deneyimler ve geçmişten gelen bilgiler gelecekteki hayat tarzı eğilimleri birleşerek bu sezonun esin kaynağını oluşturdu..

S’nob ilkbahar 2008 kolleksiyonunda zıtlar birleşir..Şaşırtıcı hikayeler ortaya çıkar..

Kolleksiyonun ana teması; farklı stillerin karışımını ortaya koyarak, şirin ve bir kalıptan çıkmış gibi gözükmeyen tasarımları oluşturmaktı. Klasik beyaz bir gömlek, kargo pantolonu ve kullanılmış görüntüsü verilen asker ceketi veya renkli baskılı bir üst ile bir yelek veya klasik bir pantolonla tamamlanıp cool bir görüntü verilebilir.

İhtimaller sonsuzdur herşey mümkündür, sınırları sadece sizin yaratıcılığınızı ortaya koyar.

Bu zıtlık tarzı rahat görünüşlü, bireyselliği ve kişiselliği ortaya çıkaran feminen bir görüntü ortaya koymaktadır.

Bu sezon kolleksiyonda kumaşlar; pamuk, keten, viscon ve ipek ile ağır ham ve sert kumaşların yanında narin, ince vücuda yapışan kumaşlarda var.

S’nob’da sezonun ana rengi; siyah, krem, çimento grisi, asker yeşili ama gerçek S’nob görüntüsünü ortaya çıkartmak için koyu kırmızı, leylak, koyu çimen yeşili gibi ana renkleride bunların arasına kattık. Portakal kırmızısı ve bebek penbesi gibi renklerde 2008’de etkili.


Nişantaşı artık daha S’nob..

S’nob, Avrupa Yakası’nın yeni Alışveriş Merkezi City’s Nişantaşı’nda mağaza açtı.

Modanın trend markalarına yer veren City’s AVM S’nob ile daha farklı olacak.

İstanbul’daki ikinci mağazasını Nişantaşı AVM’de açan S’nob, Avrupa Yakasının moda merkezi olan Nişantaşı’nda önemli bir boşluğu dolduracak. Kanyon AVM, Mayadrom corner, Mersin Marnavista AVM bayiilikten sonra dördüncü noktasını Nişantaşı olarak belirleyen S’nob yeni sezonda yeni modellerle Nişantaşlılara keyifli alışveriş imkanı sunacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>