POPÜLER MEKANLAR

Ruhunuzu dinlendirin

İstanbul’dan sadece bir buçuk saat uzaklıkta bulunan Ağva’da ruhunuzu, bedeninizi ve gönlünüzü dinlendirecek huzur ve sağlık dolu bir bayram tatili sizleri bekliyor.
 
   
 
 
     
Ruhunuzu dinlendirin

Ağva’daki özel (S) belgeli tek butik oteli olan Kurfal Tatil Evi, konumu ve ulaşım kolaylığı sayesinde tatil için ayırdığı zamanı yolda geçirmek istemeyenleri misafir etmeye hazırlanıyor. Ağva’nın en güzel yerinde konumlanan Kurfal Tatil Evi, bayram tatilinde şehrin yorucu kalabalığından ve yoğun işten temposundan kurtulma fırsatını kaçırmak istemeyenlere, lezzetli menüleri, aktivite merkezi ve huzur veren atmosferiyle keyifli bir tatil imkanı sağlıyor.


Kurban Bayramına özel tatil paketleri hazırlayan Kurfal Tatil Evi, ağırlıklı olarak köy ürünlerini kullanarak hazırladığı özel bayram menülerinde bol sebze ve taze balık çeşitlerine yer veriyor. Menülerdeki salatalar, Kurfal Tatil Evi’nin kendi bahçesinde yetiştirdiği ekolojik ürünler kullanılarak hazırlanıyor.

Kurfal Tatil Evi, bayram etkinlikleri kapsamında öğleden sonraları sıcak şarap ve kestane ikramı, öğlenleri bahçede mangal partileri ve Kurfal misafirlerine özel sinema gösterimleri planlıyor. Kurfal Tatil Evi, kahvaltı, akşam yemeği ve ücretsiz aktivitelerin dahil olduğu tatil paketleri için Bonus ve Worldcard kullanıcılarına peşin fiyatına 3 taksit kolaylığı sağlıyor.

Kurfal misafirleri dart, masa başı oyunları, minigolf, çevre gezisi, trekking, tekne turu, sandal, kano, dere bisikleti gibi aktivitelerden ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.
Kurfal Tatil Evi Telefon: 0216 721 84 93/94

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>