POPÜLER MEKANLAR

Sultanahmet’te Teras Keyfi

Sultanahmet’te Divan yolu üzerinde hizmete açılan “Cozy Balık Restoranı” Sultanahmet’ten Anadolu yakasına ve Marmara Denizi’ne hakim terası ile ilk tercihiniz olacak...
 
   
 
 
     
İstanbul’un en eski yerleşim merkezi olan Sultanahmet’te Divan yolu üzerinde hizmete açılan “Cozy Balık Restoranı” Sultanahmet’ten Anadolu yakasına ve Marmara Denizi’ne hakim terası ile ilk tercihiniz olacak. Sultanahmet’te Teras Keyfi

İstanbul’un en eski yerleşim merkezi olan Sultanahmet’te Divan yolu üzerinde hizmete açılan “Cozy Balık Restoranı” Sultanahmet’ten Anadolu yakasına ve Marmara Denizi’ne hakim terası ile ilk tercihiniz olacak.

Ağız tadına önem veren, yaz boyunca mevsim balıklarını, Trakya ve Ege mutfağının en seçkin mezeleri eşliğinde terasta yemek isteyenler, Cozy Balık Restoranı’ndan çıkamayacaklar. 7. katta yer alan terasa ister tarihi merdivenlerden yürüyerek ister asansörle çıkabilirsiniz.

Unutulmaya başlamış yöresel tatları, aslına uygun olarak restore edilen 150 yıllık Hakkı Paşa konağında meraklılarına sunan “COZY BALIK RESTORANI”nda özellikle; “havyar tarama”,“mamzana”,“ahtapot ızgara”, “salamura kekik salatası”, “kuzu kulağı”, “ısırgan otu”, “kaz ayağı” ve “şevketi bostan” gibi doğanın insan sağlığına yararlı otlarından hazırlanan mezeleri ile balık keyfinize keyif katacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>