POPÜLER MEKANLAR

Wagamama İstanbul’da!

Bugüne dek gördüğünüz hiçbir restorana benzemeyen wagamama ‘Yaramaz çocuk’ kapılarını açmak için sabırsızlanıyor!
 
   
 
 
     

Sağlıklı ve besleyici mönüsüyle bambaşka bir yemek keyfi sunan wagamama’da özel eğitim almış çılgın servis elemanları görev yapıyor.


Tüm dünyada “noodle uzmanı” olarak bilinen wagamama, Kanyon Alışveriş Merkezi’nde hizmete girdi. İstanbul wagamama’nın, tüm dünyadaki yaklaşık 60 wagamama arasında en dikkat çekici restoran olduğu belirtiliyor.wagamama’nın keyifli ve eğlenceli ortamı başka hiçbir restoranda yok. wagamama benzersiz bir yaşam alanı aslında; burada yaşantınıza değil, günün koşuşturmacasına ara vererek sağlıklı ve besleyici bir yemek yiyorsunuz. Taze taze hazırlanan ve dumanı üzerindeyken servis edilen wagamama lezzetlerinin arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Geniş ve uygun fiyatlı mönüsüyle her türlü damak zevkine hitap eden wagamama, yemek ve yaşamdan keyif alan herkesi bir araya getirmeyi hedefliyor.

Restoranda İngiltere’deki merkezden özel olarak gelen şefler ve servis elemanları da açılış dönemi boyunca görev yapacak. Bu nedenle gerçek wagamama ruhunu yaşayacaksınız. Mönüden tasarıma kadar her şey orijinal ama İstanbul’a özel ve İstanbul gibi eşsiz.

Hemen hatırlatalım, sağlıklı ve besleyici yiyecekler sunan wagamama restoranlarında sigara içilmiyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>