SAÇ BAKIMI

Saçlarınızı Ozonla Uzatın

Ozon yağı saç bakımında çok güçlü bir dezenfektan ve besleyicidir.
 
   
 
 
     

Oksijenin en aktif formu olan ozon saç diplerine oksijen takviye ederek saçın nefes almasını sağlar, gözenekleri açar ve kan dolaşımı hızını destekler. Bu sayede saç dökülmeleri azalar. Öte yandan ozonun içine hapsolduğu zeytinyağ saç diplerini besler, kırıkları onarır ve saça canlılık verir.

Saç bakımında hedef ne olursa olsun önümüzdeki engelleri bilmek gerekir. Örneğin saçlarınız hızlı uzamamasının temel nedeni kıl köklerinin yeterince güçlü olmayıp zaman içinde koparak dökülmesidir. Buna çevresel ve ruhsal pek çok nedeni eklenebilir. Metabolizmanın yavaş çalışması, yetersiz beslenme, stres, sigara kullanımı ve saçları sık sık yıkamak saçların kırılıp uzamamasına sebebiyet verir. Ayrıca saça uygulanan fön, maşa ve boya saçta bulunan vitamin ve minerallere büyük zarar verir.

Nasıl ki bir insanın büyüyüp gelişebilmesi için beslenmesi gerekir saçların da hızlı uzayabilmesi için belli yağ ve vitaminlerce beslenmesi şarttır. BykushOzone Saç Bakım ürünleri öncelikle saç köklerine yüksek oksijen takviyesi yaparak saçı ölü hücrelerden kurtarıp dezenfekte eder. Zeytinyağı ve argan yağı özleriyle kıl köklerini uyararak büyüme hızını arttırır. Hızlı uzamanın yanında kepek ve egzama gibi saç derisinde sıklıkla görülen rahatsızlıkları onarmada etkisi azımsanamayacak derecededir. Uygulama sonrası saçları dışarıdan gelen kir ve toza karşı dayanıklı kılarak koruyucu kalkan görevini üstlenir.

İnsan saçı ayda ortalama 1.25 cm uzarken BykushOzone saç bakım ürünleri bu sayıyı 4.5 cm’e çıkarır. Saçları hızla uzatırken yıpranmaların önüne geçerek sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. 4 yıllık bir AR-GE süreci sonunda geliştirilen özel formüllü Bykush Ozonlu Saç Bakım Şampuanı ve Saç Bakım Jeli, etkisini ozon ve zeytinyağı başta olmak üzere yağ ve minerallerden alır, hiçbir kimyasal madde içermez. Her saç tipine uyum sağlayan ve ilk kullanımdan çok kısa bir süre içerisinde etkisi gözle görülen Bykush ozonlu saç bakım ürünleri yalnızca bitkisel içeriğiyle yan etkisiz ve yoksunluk sendromuna sebebiyet vermeyen doğal bir üründür.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>