SAĞLIKLI YAŞAM

Barceló Eresin Topkapı Otel

Barceló Aqua Life’da yaz dönemi fırsatlarıyla sağlığınızı ve formunuzu koruyun
 
   
 
 
     
Barceló Eresin Topkapı Otel, yaza özel paket seçenekleriyle önümüzdeki ayların vazgeçilmez mekanı olacak!..

Barceló Eresin Topkapı Otel, Barceló Aqua Life keyfi için yaza özel, birbirinden avantajlı ve eğlenceli paketler hazırladı. Yorucu bir günün stresini atmak için tüm kaslarınızı gevşetecek bir sauna keyfi, uzman masörlerin uyguladıkları rahatlatıcı masaj, ya da vücudunuza dinamizm katmak için İstanbul’un en büyük havuzlarından birinde yüzme ayrıcalığı...


Tüm bu imkanlardan yararlanarak keyifli bir biçimde sağlığınızı ve formunuzu korumak için Barceló Aqua Life’ın alternatif üyelik paketleri sizleri bekliyor.


Haziran, Temmuz veya Ağustos’da bir aylık üyelik fırsatını deneyin, jimnastik salonu, havuz, sauna, hamam, masaj, buhar odası kullanımı, su aerobik derslerine katılım fırsatlarından sınırsız yararlanın. Üstelik bir aylık üyeliği deneyen konuklara Vitamin Bar’da bir adet içecek ikramı, bir kese veya 30 dakika İsveç masajı hediye ediliyor. Yine Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında 10:00-17:00 arasında jimnastik salonu, havuz, sauna, hamam, buhar odası ve aerobik derslerini içeren üyelik paketini seçen herkese her ay 20 dakika solaryum, bir kese veya 30 dakika İsveç Masajı ücretsiz.

Bir Yıl Süreyle Limitli Üyelik Yaptırın, Bir Ay Daha Ücretsiz Üyelik Kazanın!

12 aylık üyelik ücretine 13 ay üyelik yaptırabileceğiniz bu pakette pek çok avantaj sizleri bekliyor. Hafta içi her gün 07:00-22:00 saatleri arasında tüm aktivitelere katılabilir, jimnastik salonundaki cihazların kullanımı hakkında bilgilendirme, su aerobik derslerine katılım, uzman eğitmenler tarafından uygulanan kişiye özel zayıflama, vücut geliştirme gibi ekstra avantajlardan faydalanma şansı elde edebilirsiniz. Bu üyeliği tercih eden tüm misafirlere her ay 20 dakika solaryum ücretsiz.

Temmuz Ayı Sonuna Kadar Bir Masaj Fiyatına İki Masaj Avantajı

Uzman masörler tarafından uygulanan İsveç Masajı, Aromaterapi Masajı ve Selülit Masajı ile hayatınıza keyifli bir mola katın! Formunuzu korumak, eklem ve kas ağrılarınızdan kurtulmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Temmuz ayı sonuna dek bir masaj alana bir masaj hediye.

20 Adet Barceló Aqua Life Club Bileti Alın, Dilerseniz Bu Keyfi Yakınlarınızla Paylaşın

Barceló Aqua Life’ta Jimnastik Salonu, Havuz, Sauna, Masaj, Hamam, Buhar Odası kullanımı, Su Aerobik derslerine katılım için 20 adet giriş bileti alın, 2 ay boyunca dilerseniz kendiniz kullanın, dilerseniz yakınlarınıza keyifli bir mola armağan edin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>