SAĞLIKLI YAŞAM

Biraz Hareket…

Bir step seansı sadece yorulmaya ve deşarj olmaya yarar. Yağları yakmak için daha uzun süreli ve dengeli sporların yapılması gerekir.
 
   
 
 
     

Bir step seansı sadece su atmanıza ve kafanızı boşalmanıza yarar. Yağlarınızı yakmak ve kaslanmak için yüzme ya da yürüyüş gibi daha uzun süreli ve dengeli sporlar yapılması gerekir. Böylece metabolizma enerjiye ihtiyaç duyacak ve yağları yakmaya başlar. Ancak dikkat edilecek noktalandan biri de spor yaparken mideniz boş olmasıdır. Aksi takdirde organizmanız yağları değil vücudunuzdaki şekeri yakacaktır.

Yürüyüş sırasında organizma 40 dakkadan sonra yağ yakmaya başladığından dolayı haftada 6 gün 30 dakka yürümektense, 3 gün 60 dakika yürümek gerekmektedir.

Güzel bacaklar olmadan giyilen kıyafetin ne önemi kalır ki? Bunun için mutlaka harika biçimli bacaklara sahip olmanız gerekmiyor. Bakımlı bacaklar da yeterince güzel ve dikkat çekici görünür.

Taze meyve ve sebzenin de güzel bacaklara sahip olmak için şart olduğunu unutmayın. Bilinçli beslenmeyle selülitten kurtulup, biriken yağlarınızı yakabilir ve şişliklerin indiğini gözlerinizle görebilirsiniz…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>