SAĞLIKLI YAŞAM

Eti ‘FormPuan’la Herkes Formda!

Eti Form’un www.formdakal.com sitesinde bulunan “FormPuan”, formuna özen göstermeyi yaşam tarzı haline getirenlere özel, esnek bir sistem sunuyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
www.formdakal.com sitesinde yayına giren “FormPuan” kişiye özel, esnek sistemiyle forma girmek ve formunu korumak isteyen herkesin vazgeçilmez adresi olacak.

FormPuan, alışılmış diyet listelerinden, kalori cetvellerinden biri değil. FormPuan sisteminde rejim yok! Her besinin FormPuan değerleri var. Böylece hesaplanan günlük FormPuan limitine sadık kalarak istediğinizi yiyebilirsiniz.

Forma girmek ve formda kalmak isteyenler için tamamen kişiye özel bir egzersiz ve beslenme sistemi sunmak üzere tasarlanan FormPuan’a üye olmak için önce www.formdakal.com sitesinden kullanıcı adı ve parola almak gerekiyor. Ardından ideal kiloya ulaşmak veya o kiloda kalmak için kişinin günlük FormPuan’ı hesaplanıyor.

Sitede hamburgerden sebze yemeklerine kadar tüm yiyeceklerin ve egzersizlerin FormPuanlar’ı bulunuyor. FormPuan’da klasik diyetlerdeki gibi ne yenmesi gerektiği değil, sadece günde kaç FormPuan tüketilebileceği belirtiliyor. Bu esnek sistem içinde herkes kendisine uygun bir formda yaşam programı kurabiliyor.

UZMAN GÖRÜŞÜ VE UYARILARI DA BU SİSTEMDE!

FormPuan’ın ilkleri bu kadarla da kalmıyor… FormPuan üyeleri sürekli uzman kontrolündeler. www.formdakal.com sitesinin diyetisyeni, otomatik olarak hesaplanan ideal kiloya göre her ay üyelerin başarı durumunu değerlendiriyor.

Eti Form’un bir hizmeti olan “FormPuan” hayattan zevk alarak formunuzu korumanızı sağlar. FormPuan’la tanışmak için www.formdakal.com adresine girmeniz yeterli…

Eti’nin www.formdakal.com sitesinde FormPuan dışında sağlık, hafif yemek tarifleri, haftalık diyet, egzersiz alternatifleri, ipuçları, her ay sevilen bir sanatçıyla yaşam tarzı üzerine söyleşi gibi sürekli güncellenen bölümler de bulunuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU

REKLAM
reklam@cosmoturk.com

İLETİŞİM
cosmoeditor@cosmoturk.com

TEL: (0212) 280 07 00
FAX: (0212) 244 13 32

-->
>